Myst serisi bu yıl bilgisayarlarda yeniden yayınlanacak

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Myst serisi bu yıl bilgisayarlarda yeniden yayınlanacak
Myst serisi bu yıl bilgisayarlarda yeniden yayınlanacak

Myst oyununun 25. yıldönümünü kutlarken, geliştirici bu yıl bulmaca-serisinin güncellenmiş bir versiyonunu yayınlayacak.

1993 yılında çıkan, 20. yüzyılın en çok satan bilgisayar oyunu olan Myst, 25. yıldönümünü kutluyor. Oyunun yıllar içinde Nintendo 3DS ve Android gibi diğer platformlarda yeniden yayınlandığını gördük. Oyunun web sitesinde, Cyan Worlds dizisinin geliştiricisinin son yayınladığı bir duyuruda, 25. yıl dönümü için Windows 10 için tüm Myst oyunlarının güncellenmiş sürümlerini yayınlayacağı açıklandı. Bu, ekibin bir süredir yapmaya çalıştığı bir şeydi, ama bir indie geliştiricisi olarak, oyunların haklarını elde etmekte zorluk yaşadı.

Myst yapımcıları oyun için birçok yeni yönlerini duyurdu

Şu anda Cyan Worlds‘ün “güncellenmiş” anlamına geldiği tam olarak bilinmemekle birlikte, bildiğimiz, bu güncellenmiş versiyonların Myst III ve IV‘ün modern bir dijital dağıtım platformunda ilk kez kullanılacağıdır. Oyunların güncellenmiş sürümleri de sınırlı bir fiziksel koleksiyoncu baskısında toplanacak. Tüm Cyan Worlds, bu baskının “harika bir eserle eşsiz bir paket” olacağı belirtildi. Ve daha fazla bilgi için bizi takip etmemiz gerektiğini söyledi. Diziler için yeni olan herhangi bir şey açısından, 2018’in serileri hatırlama yılı olduğu için, bu yıl için şu anda hiçbir şey planlanmadı. Bununla birlikte, dizinin geleceği hakkında küçük bir alay bıraktılar; “Myst evreninde muhtemelen daha fazla macera olacak” dedi.

Buna ek olarak, geliştirici, “serin bir eser” ile geleceği koleksiyoncuların oyununun sınırlı bir versiyonunu oluşturma planları olduğunu da açıkladı. Henüz piyasaya sürülmemiş bir tarihte haber yok. Bu nedenle sadece yeni haber gelene kadar beklememiz gerekecek.


Myst serisi bu yıl bilgisayarlarda yeniden yayınlanacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SpaceX Gelecek Yıl İki Özel Yolcuyu Aya Uçurmayı Planlıyor Facebook hesap değiştirme özelliğini masaüstünde test ediyor WhatsApp Eski Cihazların Fişini Çekecek Alibaba, E-ticaret Şirketine 1 Milyar Yatırım Yapacak PayPal Ülkemize Geri Dönüyor! Google Partners Yaz Okulu Başlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır