Netflix’in 125 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı

Ana Sayfa » Gündem » Netflix’in 125 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı
Netflix’in 125 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı

Netflix‘in son çeyreğe göre 125 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı.

Şirket küreselleşmeyi planladığını açıkladığında, bunun daha fazla abone anlamına geliyor.Ancak şirketin çabaları en son çeyreklik raporuna göre 125 milyonluk bir abone sayısına sahip olduğunu gösterdiği için büyük bir haber olduğu şüphesi var.

Şirket, yeni aboneler elde etmeye başladı. 2017 yılının 4. çeyreğinde, 8.33 milyon abone elde ettiler. Son çeyreklik raporlarında, 7,4 milyon ek abone kazandıklarını açıkladılar. Şüphesiz şirketin pazar hacmini genişletmesinde de büyük yarar sağladı. Aynı zamanda şirket bir ton orijinal içerik ortaya çıkardı.

Netflix pazar hacmini genişletmeye çalışıyor

Şirketin orijinal dizileri hala devam ediyor ve birkaç tane daha eklediler. Ayrıca, yerel ve orijinal içerik geliştirmek için ülke bazlı çalışmalara da başlandı. Ayrıca, Bright, The Outsider ve daha fazlası gibi birçok Netflix orijinal filmi bulunmakta. Bunların hepsinin başarıları olmadı, ancak içeriğin sürekli değişmesi abonelerini eğlendirmeyi başardı.

Kuşkusuz bu aboneler şirket için hayati önem taşıyor; özellikle de Disney‘in önümüzdeki sezonda kendi kuşağında oldukça büyük bayilikler gerçekleştirmesi ve Fox‘un TV ve film stüdyolarının olası bir kazanımıyla kendi akış hizmetini başlatması bekleniyor.


Netflix’in 125 milyon aboneye ulaştığı ortaya çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’in 24 Milyar Dolarlık Oyun Pazarında Yeni Rakip: Rastar Games Twitter bu yıl terörle mücadelede 300.000 hesabı askıya aldı Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor E-Okul Siber Casus Tarafından Ele Geçirilmiş Olabilir Facebook İşitme Engelliler İçin Canlı Yayınlara Altyazı Getiriyor Samsung 30TB depolama alanına sahip SSD duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır