100 Milyon Dolarlık Netflix Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Ana Sayfa » Gündem » 100 Milyon Dolarlık Netflix Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
100 Milyon Dolarlık Netflix Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Will Smith ve Joel Edgerton‘ın oynadığı 100 milyon dolarlık Netflix filmi olan Bright, ilk fragmanı YouTube Üzerinden yayınlandı.

Birkaç gün önce Netflix, eserlerinde yaklaşık 40 orijinal sinema filmi bulunduğunu bildirdi ve büyük rekabete girdiğini gözler önüne serdi. Yayınlanacak olan filmler, sinemaya ilk girdikleri tarihte çevrimiçi olarak uygulamada yer alacak. Filmler sinemada rağbet görmese bile sistemde yayınlanacağından uygulamada herkes izleyebilecek.

Will Smith ve Joel Edgerton‘ın oynadığı 100 milyon dolarlık Netflix filmi diğer filmlere göre çok ilgi çekecek konumda. Birkaç film örnek verirsek; David Ayer‘in yönettiği önceki film çalışmaları Suicide Squad, Fury ve End of Watch‘u içeriyor. Bu filmlerde bir süre önce bazı ülkelerde büyük izlenmeler kazanmıştı.

100 Milyon Dolar Değerindeki Netflix Filmi: Bright


100 milyon dolarlık yapım değerine sahip olan filmin adı Bright olup önceki filmlere nazaran yine izlenme rekoru kıracağını düşünebiliriz. Bright, insanlara gezegeni garip yaratıklarla birlikte yaşayan, alternatif bir evrendeki bir polis filmi. Örneğin, Will Smith‘in karakterinde bir ortak için ork polisi yer almakta.

Comic Con‘da yayınlanan üç dakikalık video bize bu fantastik dünyaya, komploya ve polislerin yüz yüze kalmaları gereken tehlikelere odaklanmamız gerekecek. Bu fantastik film, tüm gezegeni çevreleyen garip yaratıklarla birlikte daha çok Harry Potter filmi benzetmesi yapılabilir.

Eğer mevcut  Netflix aboneliğiniz varsa Bright filmi için ekstradan bir fiyat ödemek zorunda değilsiniz.


100 Milyon Dolarlık Netflix Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Intel’in eski CEO’su Paul Otellini öldü Facebook bizleri dinlemek amacıyla kullanabileceği patent aldı Başbakan Yıldırım ODTÜ’de Teknoloji ve İletişim Hakkında Konuştu 2019 ücretsiz numara sorgulama nasıl yapılır? Numaradan isim sorgulama İnternete RTÜK denetimi geldi! Kurallar neler? 10 adet ücretsiz Steam key – Site #1

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır