v Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi - Webtakibi

Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi

Ana Sayfa » Sinema » Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi
Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi

Gün geçtikçe ülkemizde yabancı dizi izleme oranı artarken insanlar yeni dizi arayışlarına başlıyorlar. Netflix dizileri 2019 başlıklı konumuzda en çok tercih edilen, izlenme oranları yüksek olan Netflix dizi önerileri 2019 sizlerle paylaşacağız.

House Of Cards

Birçok izleyicinin en iyi Netflix dizisi olarak listenin başına koyduğu House Of Cards, Amerikan siyasetine doğru ilginç bir yolculuğa sürüklüyor. Siyasi güç sahibi olmak isteyen taraflar, birbirleri üzerinde baskı kuruyor bununla birlikte kirli bir savaşın oyunu haline dönüşüyor. O sırada Frank Underwood isimli bir politikacıya dış işleri bakanı olma sözü verilir lakin bu söz havada kalır ve yerine getirilmez. Birçok kritik bilgiye sahip bu isim hırs yaparak gözünü en tepeye diker ve rakipleriyle rekabet ederek yükselmeye başlar.

Stranger Things

Gizemli ve fantastik tarzda dizi severler için ilginç ve sürükleyici bir dizi olan Stranger Things beğenileri üzerine toplayan bir dizi haline gelmeyi başarmış durumda. Dizinin başlarında Montauk’ta bir çocuk kaybolur ve herkes bu çocuğu bulmak için seferber olur. Bölge halkını oldukça fazla etkileyen bu olayın en temelinde ise sıra dışı deneyler yapılmak için kurulan bir araştırma merkezi vardır. Bu araştırma merkezinde çocukları farklı boyutlara geçirmek için çalışmalar yapan bir bir adamı çocukları denek olarak kullanarak başarıya ulaşmayı hayal eder. Her şey ise deneklerden birinin araştırma merkezinden kaçmasıyla birlikte başlar ve dizinin sürükleyiciliği başlar.

Black Mirror

Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi insalığa ne kadar cazip gelsede zaman zaman kendisiyle birlikte bir o kadar da sıkıntılı durumlara dönüşebiliyor. İnsanların gün geçtikçe daha güçlü teknoloji üretme isteğiyle birlikte rekabetin ortaya çıkmasının ardından teknolojileri de kontrol etmek zor hale gelebiliyor. Bu tür felaket senaryolarının konu alındığı dizide, kontrolden çıkan gelişmelerin ne kadar trajik sonuçlar oluşturabileceği üzerinde duruluyor. Her bölümünde ayrı bir hikayeyi ele alan dizi, felaket senaryolarını ortaya dökerek izleyicinin kendine belirli soruları sormasına yardımcı oluyor. Gerilimli bölümleriyle gelecekte karşı karşıya kalınabilecek sorunları aktaran dizi zaman zaman insanı çaresiz bir varlık haline dönüştürebiliyor. Geleceği görme, merak etme duygusu ağır basan kişilerin en iyi Netflix dizisi olarak kabul ettiği Black Mirror beğenileri üzerine toplamayı başarıyor.

Mindhunter

Konusu seri katil olan bir dizi haline gelen Mindhunter, en iyi Netflix dizileri arasında kendine kolay bir şekilde yer bulmayı başarabiliyor. FBI’da görev alan iki ajan olan Bill Tench ve Holden Ford karakolları gezmekte ve diğer polislere deneyimlerini aktarmaktadırlar. Bir süre sonra Holden tarafından bir fikir ortaya çıkarılır. İnceledikleri seri katillerin doğuştan böyle olmayabileceklerini savunan karakter, ortağı Bill Tench’i de ikna eder. Bunun ardından araştırmaya başlarlar ve suçlular ile tek tek görüşürler. Suçlular ile röportaj yapmaya başlayan ikili artık suçun kaynağını araştıracak ve katilleri katil olmayan iten sebebi bulmaya çalışacaklardır.

Narcos

Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar ve kovalamacayla geçen bir hayat izleyiciyi ekrana kitlemeyi başarıyor. Sürekli zorluklar karşısında olan Pablo Escobar, her soruna çözüm bulmaya çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Kolombiya sokaklarına doğru uzun bir yolculuğa çıkaran dizi yükselmek ve her zaman daha iyisini elde etmek için çalışan Pablo Escobar’ın çabasını konu alıyor. Ülkeyi baştan sonra yapılandıran Escobar, kendine çalışan polisler ve devlet görevlileri yetiştirecek seviyeye kadar geliyor. Dikkatleri üzerine toplamasının ardından ise kendisini büyük bir kedi fare oyununun ortasında buluyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Netflix dizileri 2019: En iyi Netflix dizileri tavsiyesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook tüm gruplardan çıkma işlemi nasıl yapılır? Paris fosil yakıtlı araçları 2030 yılına kadar yasaklayabilir Mobil inovasyonda yapay zeka devrimi Instagram’a sesli mesaj özelliği geldi! Project Cars 2 2017 Yılında Geliyor Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır