Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek

Ana Sayfa » Gündem » Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek
Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek

Netflix içerik üreticilerini zengin edecek. Son zamanlarda artan rekabetten dolayı kullanıcılarını kaybetmemek için büyük bir yatırım olayına girişiyor.

Çevrim içi video yayıncılığında Amazon, HBO, Facebook ve Disney hatta Apple ile rekabet etme zorunluluğunda kalacağını gören Netflix, henüz rekabet tam anlamıyla başlamamışken ve sektörde rakiplerine oranla otoritesi yüksekken piyasadaki hakimiyetini perçinlemek için yeni içerik üretmek için 16 milyar dolar fon ayırdığını duyurdu.

Netflix’in 100 milyon abonesi böylece önümüzdeki birkaç yıl boyunca, tamamen Netflix’e özel çok sayıda orijinal dizi ve film izleyebilecek. Bir diğer deyişle, Netflix dünyanın yeni global TV kanalı olma konusunda hızla ilerliyor.

Netflix İçerikleri Zenginleşecek

Şirketin CEO’su Reed Hastings, bu 16 milyar doların ilk 6 milyar dolarını 2017 içinde harcayacaklarını da belirtti.Bu da 2018 yılında Netflix’in yeni şovlar ve dizilerle dolması anlamına geliyor.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple’dan engelli insanlara emoji jesti geldi iPhone 8’e Ait Yeni Görseller Ortaya Çıktı BlackBerry KeyOne Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Özellik LOL Dünya Şampiyonası için çeyrek finalistler belli oldu Facebook’tan Yeni Yıla Özel Gizli Özellik Messenger’a Sohbet Odaları Geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır