Nielsen 2016 En Çok Kullanılan Akıllı Telefon Uygulamaları Listesini Açıkladı

Ana Sayfa » Mobil » Nielsen 2016 En Çok Kullanılan Akıllı Telefon Uygulamaları Listesini Açıkladı
Nielsen 2016 En Çok Kullanılan Akıllı Telefon Uygulamaları Listesini Açıkladı

Nielsen adlı medya izlenme ölçümleri yapan şirket bu hafta yayınladığı araştırma sonuçlarını yayınladı. İlk sırada her ay 146 milyondan fazla ortalama kullanıcı ile Facebook 1. sırada yer aldı. 2. sırada 129 milyondan fazla kullanıcı ile Facebook Messenger yer aldı. 3. sırada 113 milyon ile Youtube , 4. sırada 105 milyon ile Google Maps , 5. sırada 103 milyon ile Google Search , 6. 99 milyon ile Google Play , 7.  88 milyon ile Gmail , 8. 74 milyon ile Instagram, 9. 68 milyon ile Apple Music ve son olarak 10. sırada 65 milyon ile Amazon yer alıyor. 2015 den beri %20’lik bir artış gösteren Apple Music 9.sırada yer almayı başarmış.

Aynı zamanda piyasada bulunan akıllı telefonların hangi işletim sistemine sahip olduğunu araştıran şirketin listesinde %53 ile 1.sırayı alan Android , %45 iOS , %2 Windows ve %1 ile Blackberry oluşturuyor.

 

İlginizi Çekebilir :  Bakış Açımızı Değiştirebilecek Uygulama : TED

Nielsen 2016 En Çok Kullanılan Akıllı Telefon Uygulamaları Listesini Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brazzers Rusya’da Yasaklandı İnstagram’ın CEO’su Canlı Yayın Özelliğini Doğruladı! YouTube Türkiye’de En Popüler 10 Kanal Listesi Açıklandı Yurtdışından Alışveriş Yapmak : Aliexpress (REHBER) PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak BlaBlaCar, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Bu site HOSTAZOR tarafından barındırılmaktadır.

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır