Nike, Sneaker Tabanlardan Oluşan iPhone Kılıfı Üretecek

Ana Sayfa » Gündem » Nike, Sneaker Tabanlardan Oluşan iPhone Kılıfı Üretecek
Nike, Sneaker Tabanlardan Oluşan iPhone Kılıfı Üretecek

Nike, Apple iPhone için Sneaker tabanlı özel bir kılıf üretmeye karar verdi.

Bildiğimiz üzere başta ayakkabı olmak üzere spor kıyafetleri ve spor ekipmanları üreten şirket, son zamanlarda görünüyor ki kapsamını genişletiyor. Geçtiğimiz günlerde internette şirketin, Müslüman kadınlar için yapılan başörtüsü ile bizi şaşırtmıştı. Bir çok kişi inanmasa da araştırıldığında gerçek olduğunu fark ediyor. Nike şimdi ise bizi dahada şaşırtıp ‘Bu nasıl bir şeydir?’ dedirtecek türde iPhone 7 için kılıf tasarlamış.

Tasarımını incelediğimizde şirketin Sneaker ayakkabılarındaki tabanlarından hazırlanan kılıf, ilginç ve gülünç karşılanabilir. Fakat her şeyden önce iPhone sahiplerinin en çok korkularından olan telefonu düşürmek, hayatından hayat alacağından eminiz. Bir iPhone kullanıcısı telefonu asla düşüreceğini aklından geçirmez. Bazıları telefonunu çok iyi bakarken bazıları kılıf vb. güvenliğini sağlama almakta.

Sneaker kılıfın fiyatı ne kadar?

Nike şirketinin üreteceği bu kılıfı göz önüne alırsak telefonu sağlam bir şekilde hayatını kurtaracağından emin olabiliriz. Satışların şuan sadece Amerika‘da olmasıyla birlikte fiyat olarak ta 35 dolar biçilmiş. Herkesin alacağı bir türden kılıf olmasa da telefonlarını korumayı isteyenler için iyi bir kılıf.

 


Nike, Sneaker Tabanlardan Oluşan iPhone Kılıfı Üretecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Antivirüs Programlarına Baş Kaldıran Milli Antivirüs Programı : Dev Secure FC Barcelona’nın Sosyal Medya Hesapları Ele Geçirildi 8 GB RAM’a Sahip Le S2 Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek Facebook iş başvuru özelliğini 40 ülkeye genişletiyor Qualcomm Snapdragon 845 daha iyi Bluetooth deneyimi sunacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır