Nike ve PlayStation oyuncu ayakkabısı üretti

Ana Sayfa » Gündem » Nike ve PlayStation oyuncu ayakkabısı üretti
Nike ve PlayStation oyuncu ayakkabısı üretti

Nike ve Sony ortaklığı sonucunda oyunculara özel  spor ayakkabıları olan Nike PG 2 üretildi.

Haberin ilk görünüşünde Nike‘ın yanında PlayStation‘ı görmek biraz garip olasa da ortaklığı sonucunda harika bir ürün ortaya çıkmış demeden duramayız. Birisi ayakkabı ve diğeri ise oyuncuları ilgilendiren marka, ortaklaşması sonucu iki tarafında kazançlı çıkacağı bir ürün ortaya çıktı. Bu nedenle hem çoğunluk olarak ayakkabı üreten kazanırken hemde PlayStation‘ın namını sadece konsoluyla ve içerisinde barındırmış olduğu oyunlarla tanımayacağız. Çünkü artık onun bir oyuncu ayakkabısıyla da tanımadan geçmeyeceğiz bu nedenle de birçoğumuz bu ayakkabıya ilgi duymakla da kalabilecek.

Nike PG2 ayakkabısı ne gibi özelliklere sahip?

Paul George‘un yeni imza ayakkabısı olan PG2 ile şimdi ayrıntılı olarak tanışma zamanı. Nike, Sony ile işbirliği içinde üretti ve PlayStation‘dan esin kaynağı oldu. Nike‘e göre, şu anda NBA’de Oklahoma City Thunder‘da oynayan George, kendisini ligin en büyük oyunculardan biri olarak görüyor. George, Sony’nin konsoluna olan sevgisini temsil edecek bir ayakkabı istedi. Bu nedenle de PS logosunu ayakkabıya eklemeden duramadı ve bunun sonucunda çiftin bir kısmına PS logosu ve dieğr kısmına kendi logosunu ekleyerek ışıklı hale getirdi, bu nedenle bir düğme ile bunları açabilir veya kapatabilirsiniz.

Nike PG2 oyuncu ayakkabısı 1

Ayakkabılardaki piller aslında kendi kendine yetiyor, bu yüzden şarj etmenize gerek yok. Nike, gücün 150 saatten fazla ömrü olduğunu belirtti, bu nedenle aydınlatma özelliklerini akıllıca kullandığınızdan emin olun. Aksi takdirde, onları çalıştırmak için uğraşırsanız cebinizden bir miktar harcama yapmanız gerekecek. Bu arada, astar, Sony‘nin şirketin dinamik PlayStation duvar kağıtlarına benzemek üzere tasarlanan Nike‘e sunduğu galaksiyle temalı bir grafikten oluşuyor. Dantel kilitlerinin PS denetleyicilerinde ki düğmelerle aynı ışık renklerine sahip olduğunu da göreceksiniz. Detaylı incelendiğinde mavi, yeşil, pembe ve kırmızıdan oluştuğunu fark edebilirsiniz.

PG2 adındaki ayakkabı barkodlu ve bir sürprizle satın almayı bekliyor olacak

Nike PG2 oyuncu ayakkabısı 2

Sonuçta, oyun ilhamı bakımından PG2, kesinlikle George’un geçen yılki ilk imza ayakkabısına kıyasla bir gelişim olduğu belli. PG1 ve PG2‘nin tasarımcısı Tony Hardman, Engadget’e yaptığı bir röportajda PG2‘nin bu sürümüyle anahtarın Sony’nin PlayStation‘ın fikri mülkiyetine saygılı olmasının yanı sıra George’un onları rahatça giymesini sağlayacağını söyledi. Sonuncusu için, orta tabanda, karanlıkta parlayan mavi kauçuk bir dış taban tarafından tamamlanan Nike‘nin Zoom yastıklama teknolojisi bulunuyor. Bonus olarak, doğru ayakkabıda müşterilere PS4‘teki bir Paul George dinamik temasına erişim imkanı verecek bir PlayStation Network barkodunun yanı sıra ayrıntılara girmeyeceği bir sürprizinde olduğunu açıkladı.

Nike PG2 oyuncu ayakkabısı 3

PG2 oyuncu ayakkabısı sınırlı sayıda satışa sunulacak

PlayStationPG2 10 Şubat‘ta 110 dolara mağazalara çıkacak, ancak sınırlı bir baskı modeli olduğu için hızlı davranmanız gerekecek. Nike’ın diğer modellerine göz attığımızda bu sneakers ayakkabı için fiyatın oldukça uygun olduğu söylenebilir.

 


Nike ve PlayStation oyuncu ayakkabısı üretti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Haritalar ile Artık Kolayca Park Yeri Bulabilirsiniz 1 Yıl Gölde Kalan iPhone 4 Yeniden Çalıştı Gboard Klavye Artık Android’te LG Display, 77 İnç Şeffaf Esnek Ekran Geliştirmeyi Başardı Facebook GIF Oluşturma Özelliği Test Ediyor Facebook Gazetecilere Destek Çıkmayı Planlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır