Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta

Ana Sayfa » Teknoloji » Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta
Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta

Nvidia, avantajlı özellikleriyle birlikte Nvidia Shield Pro 2017 ürününü piyasaya resmen sürdü.

Bilgisayar bileşenleri ve grafik üretim birimleri devi Nvidia, resmi olarak satışı için 500GB Nvidia Shield Pro nam-ı diğer Shield TV Pro (2017) yayıncısını piyasaya sundu. Nvidia Shield TV Pro‘nun (2017) 500 GB’lık büyük depolama alanı; Bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda (CES 2017) tanıtılan mevcut jenerasyon Shield TV‘nin sunduğu 16GB depolama alanıyla kıyaslanmayacak kadar yüksek seviyede. Nvidia Shield TV Pro‘nun bir diğer önemli özelliği, MicroSD kart eklenmiştir. 

Oyun yetenekleri açısından 2017 Nvidia Shield TV Pro, Android TV ve benzeri diğer cihazlarla senkronize olacağı söyleniyor. Yeni Ubisoft oyunları Nvidia Shield için PC sürümleriyle birlikte sunulacak. Yeni Shield TV’nin yerel desteği The Witness, Tomb Raider ve Shadowgun Legends gibi oyunları da içeriyor. 

Shield TV Pro‘yu satın almaya gelince, söylenti fabrikaları, Best Buy, Amazon, resmi Nvidia web sitesi ve rakip tüm perakendecilerden cihazı satın alınabileceği söyleniyor. SHIELD $ 199 ve SHIELD PRO $ 299 resmi sitesindeki fiyatları.


Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Lens, OnePlus cihazlarına geçiş yapıyor Alibaba Bir Günde 18 Milyarlık Satış Gerçekleştirdi! 12 Yıl Aradan Sonra Evil Genius 2 Geliyor Facebook’un AR Gözlüğüne Ait Patent Yayınlandı Kuzey Kore, büyük Coincheck saldırısından sorumlu tutuluyor Logitech ve Multiplayer’dan Video Yarışması!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır