Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta

Ana Sayfa » Teknoloji » Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta
Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta

Nvidia, avantajlı özellikleriyle birlikte Nvidia Shield Pro 2017 ürününü piyasaya resmen sürdü.

Bilgisayar bileşenleri ve grafik üretim birimleri devi Nvidia, resmi olarak satışı için 500GB Nvidia Shield Pro nam-ı diğer Shield TV Pro (2017) yayıncısını piyasaya sundu. Nvidia Shield TV Pro‘nun (2017) 500 GB’lık büyük depolama alanı; Bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda (CES 2017) tanıtılan mevcut jenerasyon Shield TV‘nin sunduğu 16GB depolama alanıyla kıyaslanmayacak kadar yüksek seviyede. Nvidia Shield TV Pro‘nun bir diğer önemli özelliği, MicroSD kart eklenmiştir. 

Oyun yetenekleri açısından 2017 Nvidia Shield TV Pro, Android TV ve benzeri diğer cihazlarla senkronize olacağı söyleniyor. Yeni Ubisoft oyunları Nvidia Shield için PC sürümleriyle birlikte sunulacak. Yeni Shield TV’nin yerel desteği The Witness, Tomb Raider ve Shadowgun Legends gibi oyunları da içeriyor. 

Shield TV Pro‘yu satın almaya gelince, söylenti fabrikaları, Best Buy, Amazon, resmi Nvidia web sitesi ve rakip tüm perakendecilerden cihazı satın alınabileceği söyleniyor. SHIELD $ 199 ve SHIELD PRO $ 299 resmi sitesindeki fiyatları.


Nvidia Shield TV Pro 2017 Satışta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İZBAN işçileri ne kadar maaş alıyor? Aldığı maaş ne kadar? WhatsApp Android Sürümüne Birçok Yeni Emoji Geliyor IOS 10.3, Daha İyi Hizmet İçin Bilgilerinize Erişim Sağlayacak NASA 37 yıl sonra Voyager 1’in iticilerini harekete geçirdi Steam Kış İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu Netflix İçerik Üreticilerini Zengin Edecek

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır