Online Olarak Kitap Okuyup Kendi Kitabınızı Yazabileceğiniz Uygulama : Wattpad

Ana Sayfa » İnternet » Online Olarak Kitap Okuyup Kendi Kitabınızı Yazabileceğiniz Uygulama : Wattpad
Online Olarak Kitap Okuyup Kendi Kitabınızı Yazabileceğiniz Uygulama : Wattpad

Kullanımı sıklaşan telefon ve tabletler ile birlikte her geçen gün gazete,dergi,bulmaca vb. şeylerin internet ortamında aktarılması arttı ve hatta sadece internet gazeteciliği yapan kurumlar bile var. Wattpad ise on-line kitapçılık ta çığır açan bir uygulama diyebiliriz. Çünkü bu uygulamada her an okumak istediğiniz milyonlarca ücretsiz kitaptan kategoriye (bilim-kurgu, polisiye,aşk, kurgu, gizem) göre kitabınızı seçebiliyorsunuz ve anında okuyabiliyorsunuz ya da kendi hikayenizi ücretsiz bir şekilde yazabiliyorsunuz.

Ayrıca ilk başlarda Wattpad uygulamasında kitap yazan burada kitabı birçok kişi tarafından okununca kitabını bastırıp piyasaya süren yazarlar ile tanışıp arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Buna ek olarak yazarlara oy verip yazılarına yorum yapabilir ve okuma listeleri oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı GooglePlay Storeden indirmek için buraya tıklayınız.

Ekleyen :İsmail YoldaşTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Online Olarak Kitap Okuyup Kendi Kitabınızı Yazabileceğiniz Uygulama : Wattpad - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

7000 mAh Kapasiteli Bataryaya Sahip Telefon : Gionee M2017Bitlis’te Köy Korularına Drone İle Tatlı İkramıiPhone Hacklemenin Yolu BulunduNvidia Shield TV Pro 2017 SatıştaSony’nin Xperia X Compact’ına Rakip Sharp’tanİnstagram Windows 10’da Nasıl Kullanılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır