Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı

Ana Sayfa » Gündem » Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı
Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı

Son haftalarda konuşulsa da son birkaç gündür sosyal medya gündemi yaratan Orkun Işıtmak adlı YouTube fenomenin ortaya çıkan videoları binlerce abonesini kaybetmesine sebep oluyor.

Genç fenomen bir açıklamada bulunsa da binlerce abone kaybetmesinin önüne geçemedi. Videolar 2013 senesinin Gezi Parkı olaylarına dayansa da genç fenomen bu videoların sadece birkaçının kendisine ait olduğunu iddia ediyor. Sadece bir videoda yüzü gözükse de kitleler sesinden dolayı videodaki kişinin YouTube fenomeni Orkun Işıtmak olduğunu düşünüyor. Genç fenomen dün sosyal medya adreslerinden konuyla ilgili açıklamada bulunsa da dünden bu yana binlerce abone kaybetmeye devam ediyor. Açıklamada 15 yaşında atmosfere uyup hata ettiğini ve polise hakaret etmenin haddi olmadığını açıkladı. Konuyla ilgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Orkun Işıtmak bir günde “47 bin” abone kaybetti!

Bu olaylar olmadan önce “3,679,370” aboneye sahip olan Orkun Işıtmak, son 2 gündür ciddi bir abone kaybı yaşamakta. Görselde gördüğünüz gibi, 6 Temmuz tarihinde 47,105 abone kaybetmiş. 7 Temmuz, yani bugün ise -8,443 olarak azalmaya devam etmekte. Dün itibariyle “55,548” abone kaybederek abone sayısı hala düşmeye devam ediyor. Bunların yanı sıra Orkun’un arkasından desteğini kesmeyen bir kitlede yer alıyor.

Orkun Işıtmak abone kaybediyor

Dün yaptığı açıklamadan sonra abone azalışında gözle görülür bir yavaşlama var. Konuyla ilgili bir açıklamada bulunmayıp, düzgün bir açıklama yapmasaydı bugün bir önceki günden daha fazla abone kaybedeceği kesindi. Fakat bu videolardan birkaç yıl geçse de sorumlu tutulup ceza yiyebilir mi hakkında hala konuşulmakta.


Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple tekrardan soruşturma altına alındı Ünlülerin Instagram Üzerinden Kazandığı Paralar Nasa Neden Uzaya DNA Sequencer Gönderdi? YouTube Türkiye’de 2018 yılının en çok kazanan 10 kanalı Samsung 30TB depolama alanına sahip SSD duyurdu Genç Çift 3D Yazıcı Yüzünden Hayatını Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır