Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü bugün yayınladı

Ana Sayfa » Gündem » Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü bugün yayınladı
Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü bugün yayınladı

Orkun Işıtmak uzun süredir üzerinde durduğu şarkı albümünü bugün yayınladı.

Geçtiğimiz 5 gün öncesinde ünlü YouTuber sosyal medya hesaplarından paylaştığı hikayelerde 1 yıldır üzerinde çalışmış olduğu single eserini Cuma günü yayınlayacağını duyurmuştu. Gün içerisinde 5 eserden oluşan müzik albümünü Spotify üzerinde yayınladı. YouTube üzerinde paylaşmış olduğu hikayesinde Spotify üzerinde paylaşmış olduğunu ve YouTube hesabında ise saat 19.00’da yayınlayacağını duyurdu.

Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü yoğun hayatından dolayı zamanında yayınlayamamış

Orkun Işıtmak yaklaşık 1.5 yıl önce yeni evine taşınması ile evinin bir kısmını müzik çalışmalarına ayırmıştı ve böylelikle DJ‘lik yanında belirli müzik enstrümanları üzerinde kendisini geliştirmeye başladı. Paylaşmış olduğu hikaye de 1 yıldır çeşitli nedenlerden dolayı müzik klibini yayınlayamadığını belirti. YouTube hayatı ve Orkdes ile ilgilenmesinin yanında müzik albümünü geç yayınlamış olabilir. Single eserinin yayınlanmasından sonra müzik klibinde çekebileceğini hikayesinde belirtti. Ayrıca müzik çalışması için Doğan Müzik Yapım ile anlaştığı da görülmekte.

Ünlü YouTuber’ın ilk albümünün ismi: Gündönümü

YouTuber Işıtmak‘ın 21 Haziran‘ı seçerek albümünün ismine “Gündönümü” koyması rastlantı sayılmaz. 21 HaziranYaz gündönümü” olarak geçmesi nedeniyle albümünün isminde böyle bir tercihte bulundu. (Yaz gündönümü veya yaz gün dönümü, güneş ışıklarının Yengeç Dönencesi’ne yılda bir kez dik geldiği an. Kuzey yarıkürede en uzun gündüz yaşanır ve günler kısalmaya, güney yarıkürede en kısa gündüz yaşanır ve günler uzamaya başlar.)

Gündönümü albümünün parçaları;

    • Mesele (3:28)

   • Hayat Kısa (3:26)

   • Senden Önce (2:50)

  • Bu Gece (3:16)

  • Members (3:01)


Orkun Işıtmak ilk şarkı albümünü bugün yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Poların Yeni Tişörtü Kalp Atışınızı Ölçüp ve Yerinizi Hesaplayabiliyor Aşırı Akıllı Telefon Kullanımı İntihar ve Depresyona Yol Açıyor Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’den Yeni Nesiller İçin: ”Yarını Kodlayanlar” Projesi AliExpress Türkiye Deposundan Alabileceğiniz 5 Telefon Ücretsiz Adli Bilişim Kampı Başvuruları Başladı IOTA nedir? IOTA dijital para birimi nasıl satın alınır?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır