OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi

Ana Sayfa » Sosyal Medya » OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi
OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi

Türkçesi “Bizim Madenimiz” olan OurMine isimli hacker grubu bu sabah Netflix‘in Amerika resmi Twitter hesabını ele geçirdi.

Bu sabah Twitter hesabından attıkları tweette “Hey,Biz OurMine’ız , endişelenmenize gerek yok sadece sizin güvenliğinizi test ediyoruz ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin” reklama benzer tweet paylaşıldı.

Birçok ünlü isiminde değişik sosyal medya hesaplarını ele geçirmişlerdi. Örnek olarak Spotify CEO’su Daniel Ek’in Twitter hesabını, Google CEO’su Sundar Pichai‘nin Quora hesabını, Mark Zuckerberg‘in Twitter hesaplarına da aynısını yapmışlardı. Ünlü isimlerden yola çıkarak tanınmaya çalışan grubun şanı giderek artıyor. Kendi sitelerinde çeşitli güvenlik paketleri satıyor. 100 dolardan 5000 dolara kadar sosyal medya ve websiteleri için güvenlik paketleri bulunuyor. 3 kişi tarafından kurulduğu bu grup hakkında bilinenler arasında. Who Am I  filminde “Hiç bir sistem güvenli değildir” denilse de sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini düzenli olarak değiştirmekte fayda var.


OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Telekom Selfy Mor XL tarifesi 10 GB internet paketi Samsung, Türkiye’de Okul ve Hastane Yapacak! Google Lens, OnePlus cihazlarına geçiş yapıyor Apple, Çin’de App Store’dan VPN Uygulamalarını Kaldırdı HTC U 11’e Ait Görseller Sızdırıldı Orkun Işıtmak, Gezi Parkı İle İlgili Videolar Hakkında Açıklama Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır