OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi

Ana Sayfa » Sosyal Medya » OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi
OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi

Türkçesi “Bizim Madenimiz” olan OurMine isimli hacker grubu bu sabah Netflix‘in Amerika resmi Twitter hesabını ele geçirdi.

Bu sabah Twitter hesabından attıkları tweette “Hey,Biz OurMine’ız , endişelenmenize gerek yok sadece sizin güvenliğinizi test ediyoruz ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin” reklama benzer tweet paylaşıldı.

Birçok ünlü isiminde değişik sosyal medya hesaplarını ele geçirmişlerdi. Örnek olarak Spotify CEO’su Daniel Ek’in Twitter hesabını, Google CEO’su Sundar Pichai‘nin Quora hesabını, Mark Zuckerberg‘in Twitter hesaplarına da aynısını yapmışlardı. Ünlü isimlerden yola çıkarak tanınmaya çalışan grubun şanı giderek artıyor. Kendi sitelerinde çeşitli güvenlik paketleri satıyor. 100 dolardan 5000 dolara kadar sosyal medya ve websiteleri için güvenlik paketleri bulunuyor. 3 kişi tarafından kurulduğu bu grup hakkında bilinenler arasında. Who Am I  filminde “Hiç bir sistem güvenli değildir” denilse de sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini düzenli olarak değiştirmekte fayda var.


OurMine Bu Seferde Netflix’i Hackledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftanın Film Önerisi #6 : Whiplash Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi E Okul Neden Kapatıldı? E Okul’a Nasıl Girilir? 2019 Aquila İlk Uçuşlarını Gerçekleştirdi En çok arızalanan telefon modelleri ortaya çıktı! işte o liste! Xbox One X Scorpio Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır