Oyuncak Hikayesi 4 filminin vizyon tarihi belirlendi

Ana Sayfa » Gündem » Oyuncak Hikayesi 4 filminin vizyon tarihi belirlendi
Oyuncak Hikayesi 4 filminin vizyon tarihi belirlendi

Disney Pixar‘ın Oyuncak Hikayesi serisinin 4. filminin vizyon tarihi ortaya çıktı.

Disney Pixar‘ın Oyuncak Hikayesi, muhtemelen tüm zamanların en başarılı animasyon filmlerinden biridir diyebiliriz. O zamandan bu yana 3 farklı seri ortaya çıkarttı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde ne kadar başarılı olduğu göz önüne alındığında, Oyuncak Hikayesi 3‘ün ardından, Oyuncak Hikayesi 4‘ün duyurulmasının nedeni olarak, imtiyazın sona ermesine izin vereceğinden şüphe etmekteyiz.

İyi haber şu ki, Toy Story filmlerinin dördüncü bölümünü merakla bekliyorsanız, filmin 2019‘da piyasaya sürüleceğini duyurmak isteriz. Daha spesifik olmak gerekirse, Facebook‘ta Toy Story‘in resmi hesabından paylaşıma göre 2019 yılında 21 Haziran‘da vizyona girecek. Film ilk olarak 2014 yılında duyuruldu, ancak bugüne kadar yayınlanma tarihi belirtilmedi. Bu sefer daha öncelerinden belirtilmesi merakla bekleyenler için sevindirici olsa gerek. Belkide adını bir süreliğine tarihe gömmek yerine takipçilerine sevindirici tarihi paylaşarak unutulmamak istemiştir.

Oyuncak Hikayesi 4, yönetim kadrosunda birtakım sorunlar yaşadı

Ancak gelişmesi yol boyunca bir kaç problemle karşılandı. John Lasseter filmi yönetmesi gerekiyordu. Ancak istifa ettiği ortaya çıkmıştı. Rashida Jones ve Will McCormack‘in de senaryoyu Lasseter‘ın orijinal hikayesine dayanarak yazmaları gerekiyordu, ama o zamandan beri Pixar ile “felsefi farklılıklar” da kalıyorlardı.

Bu söylenenin ardından Josh Cooley filmin yeni yönetmeni olarak atandı ve Stephany Folsom yeni senaryoyu hazırlayacak. Her halükarda, işler şu anda çok daha sorunsuz ilerliyor gibi gözüküyor olsa da Toy Story 4‘ün öncüllerinin başarısına devam edip edemeyeceğini görmek için gelecek yıla kadar beklemek zorundayız.


Oyuncak Hikayesi 4 filminin vizyon tarihi belirlendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Manzara fotoğrafçılığı için 10 altın kural Hack White 17 etkinliği 16-17 Aralık‘da katılımcılarını bekliyor! Selçuk Bayraktar kimdir? Babası kimdir? Nereli ve ne iş yapar? Xiaomi 100 milyar dolar değerinde halka arz için hazırlanıyor Aşırı Akıllı Telefon Kullanımı İntihar ve Depresyona Yol Açıyor 3700 Yıllık Tablette Trigonometri Tablosu Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır