Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı

Ana Sayfa » Teknoloji » Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı
Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı

IFA 2017 bu yıl büyük sürprizlerle bizleri şaşırtmaya devam ederken Panasonic hareket edebilen akıllı sisteme sahip buzdolabını duyurdu.

Yeri geldiğinizde bilgisayarın başındayken, rahat rahat otururken kalkmaktan nefret edip bir şeyler içmek veya bir aperitif almak için mutfağa yürümek zorunda kaldınız mı? Peki ya içtikleriniz ve yedikleriniz kalkmanıza gerek kalmadan yanınıza kadar gelseydi? Tabi bu hizmeti sağlayacak uşak alabilecek kadar çılgın olamayız. Panasonic, fotoğrafçılar için değil, üşengeçler içinde devreye girerek hareket edebilen ve akıllı sisteme sahip bir buzdolabı üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Panasonic Movable Fridge nasıl özelliklere sahip?

Şirket, Hareketli Buzdolabı adlı bir teknoloji konseptini tamamladı. Adından da anlaşılacağı üzere, bu taşınabilir bir buzdolabı ve en iyi yanı, onu çağırdığınızda gelebileceği ve ayrıca çeşitli sesli komutlara yanıt vereceği, sesli olarak aktive olması. Aynı zamanda bu  buzdolabı da ikiye katlanabiliyor ve görünüşe göre yiyecek ikramı için öneride bile bulunabiliyor. Bununla birlikte, şu an için bir konsept olarak görselde ki gibi görünüyor.

Ne kadar tembel insanlar için birebir teknoloji ürünü olsa da şirket yaşlı ve engelli insanlar için üretmiş.


Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

En Çok Çalışana Sahip Teknoloji Şirketleri Facebook, TV Uygulaması Üzerinde Çalışıyor Elektrikli Fayton Patentini Aldı! Samsung, Özürlerini Kabul Etmek için Hediye Dağıtıyor! Bosch, Termoteknoloji İnovasyon Merkezi Açtı Burnout Paradise Remastered versiyonu ile geri dönüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır