PayPal Ülkemize Geri Dönüyor!

Ana Sayfa » Gündem » PayPal Ülkemize Geri Dönüyor!
PayPal Ülkemize Geri Dönüyor!

Paypal, Türkiye‘ye tekrar hizmet sağlamak için kolları sıvamaya şimdiden başladı,.

Bir çok alanda insanların kullandığı, sayesinde internet üzerinden bir çok işimizi rahatlıkla kullanabildiğimiz bir online ödeme sistemiydi. Fakat ne yazık ki bir kaç olumsuz sebepler sonucundan dolayı 6 Haziran‘dan sonra ülkemizden çekilmek zorunda kaldı.

Geçmişe gidersek geçtiğimiz Haziran ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından lisansları kabul olmadığından dolayı Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmak zorunda kalmıştı.

paypal-turkiye

Türkiye’deki faaliyetlerini yarıda bırakmak istemeyen PayPalCross Border adı verilen sınır ötesi sistem ile tekrardan Türkiye‘deki kullanıcılara hizmet vermeye devam edecek. Ayrıca alınmış olan karar BDDK tarafından da onaylanmış durumda.

Bir diğer bilgiye göre de PayPal yetkilileri tarafından onaylanan açıklamaya göre, Mart 2017 yılında PayPal ülkemize tekrar hizmet vermeye başlayacak.

 


PayPal Ülkemize Geri Dönüyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Haritalar ile Artık Kolayca Park Yeri Bulabilirsiniz 300 Bin Aileye Ücretsiz İnternet Hizmeti Geliyor! Payday 2 Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu SpaceX Starship aracının ilk ticari uçuşunu 2021’de planlıyor Huawei dünyanın en geniş kapasiteli telefonunu tanıtabilir Cezayir öğrencilerin sınavı için ülkedeki interneti kesiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır