Periscope canlı yayın nasıl izlenir?

Ana Sayfa » İnternet » Periscope canlı yayın nasıl izlenir?
Periscope canlı yayın nasıl izlenir?

Periscope, Twitter’ın internet üzerinden canlı yayın yapmasını sağlayan sosyal bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Periscope üzerinden yapılan canlı yayınlar tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmekte.

Dünyanın bir çok bölgesinde hizmet sağlayan Periscope milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Canlı yayın izlemeyi sevenlerin telefonlarında mutlaka olması gereken bir uygulama olan Periscope canlı yayın izlemek için büyük bir olanak.

LiveScope uygulaması üzerinden Periscope ile yapılan canlı yayınları izleyebilir, dünyanın herhangi bir bölgesindeki canlı yayınları takip edebilirsiniz. Kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olan LiveScope Periscope canlı yayın takip etmek için kullanılabilecek en iyi uygulamaların başında yer alıyor.

Google Play Store üzerinde yayınlanan LiveScope uygulaması kullanıcılara oldukça kullanışlı ve erişilebilir bir arayüz olanağı sağlamakla kalmıyor ve dünyanın herhangi bir bölgesindeki yayını kesintisiz izleyebiliyorsunuz. Periscope (Scope) üzerinden yapılan yayınları görebileceğiniz uygulama ile arkadaşlarınızı takip edebilir ve yaptıkları yayınlardan haberdar olabilirsiniz. Gelişmiş arama ve filtreleme özelliklerine de sahip olan uygulama ile aradığınız yayına kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

24 saat boyunca videoları kayıt altında tutan uygulama sayesinde kaçırdığınız canlı yayınları aynı gün içerisinde tekrar izleyebilirsiniz. İstediğiniz vakitte dünyanın herhangi bir bölgesinden canlı yayınları takip edebilir, yorumlar atabilirsiniz. Birçok ünlünün de kullandığı uygulamaya talep gün geçtikçe artıyor. Kullanıcıların oldukça sevdiği uygulamada ki canlı yayınları izlemek için Google Play Store’da LiveScope yazarak aratabilir ve Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Periscope canlı yayın nasıl izlenir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple ve Spotify Arasında Büyük Kavga Başlıyor Instagram silinen mesajları geri alma 2018 – Veri kurtarma Ücretsiz Evil Come Steam Key’i Microsoft Teknoloji Zirvesi başlıyor iPhone SE 2 sadece Hindistan’da üretilebilir Yerli oyun Zula’nın internet sitesi hacklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır