PewDiePie’ın Yaptığı Paylaşım Ortalığı Ayağa Kaldırdı

Ana Sayfa » Gündem » PewDiePie’ın Yaptığı Paylaşım Ortalığı Ayağa Kaldırdı
PewDiePie’ın Yaptığı Paylaşım Ortalığı Ayağa Kaldırdı

Youtube‘nin tanındık isimlerinden ve Youtube’da en çok aboneye sahip olan PewDiePie, Twitter hesabından yaptığı paylaşım, ortalığı ayağa kaldırdı.

Asıl ismi Felix Kjellberg olan, kendisini küfürleriyle yakından tanıdığımız genç bir Youtuber‘dır.  Youtube’de olan ciddi kitlesi dışında Facebook, Twitter ve İnstagram‘da ciddi anlamda bir kitleye sahip. Yaklaşık bir gün önce önce Twitter hesabının neden doğrulanmadı soruları alan Felix, espri amaçlı paylaşmış olduğu paylaşım çok dikkat çekti.

 

İçerikte yine kendisi gibi ünlü Youtuber olan arkadaşını etiketleyerek “ Ben ve Jack IŞİD’e katıldığım için onaylanmadı.” diyerek esprili bir paylaşımda bulundu. Aradan fazla zaman geçmeden Twitter, genç Youtuber’in hesabını askıya aldı ama biraz zaman sonra tekrar açıldı.  Felix Kjellberg, yaptığı paylaşımdan sonra ciddi takipçi kaybı yaşadı. Paylaşımı yapmadığı süre önce takipçi sayısı 8.7 milyon iken aradan geçen 2 günde 3,26 milyon aboneye düşmüş durumda. Diğer sosyal medya hesaplarına bakarsak ve özellikle Youtube kanalına ait istatistiklere göre abone artış ve azalış istatistiği normal gitmiş.

Ayrıca PewDiePie bu konu hakkında yeni bir video yayınlamış. Ama unutmamak gerekir ki son bir kaç yılda IŞİD’in insanlara ve müslümanlığa verdiği zararı ele alarak böyle bir şeyin şaka aleti olarak kullanılması gerçekten üzücü bir durum, herkes böyle günlerde böyle bir espriye eşlik edeceğini düşünmüyorum, şimdiden geçmiş olsun Felix Kjellberg.

PewDiePie’ın Yaptığı Paylaşım Ortalığı Ayağa Kaldırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Asgardia Uzay Ülkesi İçin Başvurular BaşladıOnePlus 5 Hakkında Bütün Bilgiler SızdırıldıKalbi Olan Robot : PepperGoogle Partners Yaz Okulu BaşlıyorNote 5’e Android 7.0 Nougat Güncellemesini Geldi!Milli Takım, CS:GO Dünya Şampiyonası’nda Finalde!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır