P&G’den bir ilk: P&G Avrupa IT Hackathon

Ana Sayfa » Gündem » P&G’den bir ilk: P&G Avrupa IT Hackathon
P&G’den bir ilk: P&G Avrupa IT Hackathon

İstanbul ile birlikte dünyanın farklı ülkelerindeki 10 şehirde aynı anda düzenlenecek P&G Avrupa IT Hackathon ’u için kayıtlar başladı.

Teknoloji konusunda bilgisine ve yaratıcılığına güvenenler, Procter and Gamble (P&G) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek Avrupa IT Hackathon etkinliğinde kendilerine verilen kısa süre içinde tüm hünerlerini sergileyerek projelerini hayata geçirmeye çalışacak.

Ses tanıma teknolojileri konusunda projelerin yarışacağı P&G Avrupa IT Hackathon’u, 24-25 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul ile birlikte, Paris, Madrid, Tel Aviv, Moskova, Cenevre, Bükreş, Varşova, Newcastle ve Frankfurt şehirlerinde aynı anda gerçekleşecek. İstanbul ayağına Endeavor Türkiye’nin özel olarak destek verdiği etkinlik, teknolojiye tutkuyla bağlı olan IT profesyonelleri ve öğrenciler başta olmak üzere bilgisine güvenen herkese açık olacak.

“Markalarımıza konuşmayı öğretebilir misiniz?” teması çerçevesinde düzenlenecek P&G Avrupa IT Hackathon’una isteyenler üç ila beş kişiden oluşacak takımlarla katılabilecek. Bir takıma dâhil olmadan kişisel başvuru yapanlar ise teknik bilgilerine uygun bir takıma yerleştirilecek. Hackathon’da yarışacak her bir takımda; UX-UI Tasarımı, Yazılım Geliştirme, Proje/Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama konularında bilgi sahibi en az birer üye olacak.

Sektörü yeniden şekillendirme potansiyeli taşıyan fikirlerini, ihtiyaç duydukları tüm bilgi ve araçlarla 24 saat içinde şekillendirmeye çalışacak olan takımlardan dereceye girenler, kazanacakları çeşitli ödüllerin yanı sıra P&G yöneticileri ile bir araya gelerek projelerini daha ileri taşımak için görüşme fırsatı da yakalayacaklar. 24 Kasım Cuma günü saat 16.00’da P&G’nin İstanbul ofisinde başlayıp aralıksız 24 saat sürecek olan hackathon’un kazananları 25 Kasım 2017, Cumartesi günü saat 18:00’de açıklanacak.

İSTANBUL’DAN NASIL KATILACAKSINIZ?

Sınırlı sayıda başvurunun kabul edileceği P&G Avrupa IT Hackathon ’una İstanbul’dan katılmak isteyenlerin başvuru formunu doldurmaları ve lokasyon olarak İstanbul’u seçmeleri gerekiyor. Takım olarak katılacakların kayıt formunda aynı takım adını yazmış olması gerekiyor. Başvurular 22 Kasım 2017 tarihine kadar kabul edilebilecek.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

P&G’den bir ilk: P&G Avrupa IT Hackathon - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anonymous, RedHack ile olan ortaklığını sonlandırdı Minecraft 4K grafikli versiyonunu 2018’de yayınlayacak Samsung Android P güncellemesiyle Movie Maker’ı kaldırabilir VLC Player’dan “360 Derece” Özelliği Geldi Google, Aramalarda ve Haritada SOS Alert Özelliği Ekleyecek Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır