PlayStation 4 Slim Satışları Başladı!

Ana Sayfa » Teknoloji » PlayStation 4 Slim Satışları Başladı!
PlayStation 4 Slim Satışları Başladı!

Sony, geçtiğimiz günlerde, lasnmanın da adına söz ettiği PlayStation 4 Slim, Türkiye’de satışa başladı.

Sony, geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 Pro lansmanın da bir çok özellikle kullanıcıları sevindirmişti. Hatta normal PlayStation 4‘ü ince hale getirerek PlayStation 4 Slim adında yeni ürününü 1299 TL‘den satışa sunacağını söylemiş,bir çok kişini ilgisini çektirmeyi başarmıştı.

N11‘de satışına başlanan PlayStation 4 Slim, Sony‘in sözü ile 1299 TL‘den satışı başlatıldı. Normal Sony Playstation 4 ile farkı ise 5GHz bandına kadar Wi-Fi desteği kazandırıyor iken optik ses çıkışı barındırmamaktadır. Ayrıca normal PlayStation 4 ile farkı ise kolay bir şekilde HDD değiştirme imkanı sağlaması bir diğer avantajlı özelliklerinden diyebiliriz.

 

PlayStation 4 ile fiyatı aynı olan PlayStation 4 Slim‘i tercih etmek özellikler bakımından PS4 göre tercih edilme açısından daha yatkın.


PlayStation 4 Slim Satışları Başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Bazı Sayfalarda Gri Tikleri Kaldırdı Wi-Fi den 100 Kat Daha Hızlı Li-Fi LG Display, 77 İnç Şeffaf Esnek Ekran Geliştirmeyi Başardı Family Guy dizisinde İstanbul’a saldırı düzenlendi Bilişim Sektörünün Kalbi Manisa’da Atacak Apple Canavarı, Apple Store’daki Cihazları Teker Teker Parçaladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır