PlayStation 4 Slim Satışları Başladı!

Ana Sayfa » Teknoloji » PlayStation 4 Slim Satışları Başladı!
PlayStation 4 Slim Satışları Başladı!

Sony, geçtiğimiz günlerde, lasnmanın da adına söz ettiği PlayStation 4 Slim, Türkiye’de satışa başladı.

Sony, geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 Pro lansmanın da bir çok özellikle kullanıcıları sevindirmişti. Hatta normal PlayStation 4‘ü ince hale getirerek PlayStation 4 Slim adında yeni ürününü 1299 TL‘den satışa sunacağını söylemiş,bir çok kişini ilgisini çektirmeyi başarmıştı.

N11‘de satışına başlanan PlayStation 4 Slim, Sony‘in sözü ile 1299 TL‘den satışı başlatıldı. Normal Sony Playstation 4 ile farkı ise 5GHz bandına kadar Wi-Fi desteği kazandırıyor iken optik ses çıkışı barındırmamaktadır. Ayrıca normal PlayStation 4 ile farkı ise kolay bir şekilde HDD değiştirme imkanı sağlaması bir diğer avantajlı özelliklerinden diyebiliriz.

 

PlayStation 4 ile fiyatı aynı olan PlayStation 4 Slim‘i tercih etmek özellikler bakımından PS4 göre tercih edilme açısından daha yatkın.


PlayStation 4 Slim Satışları Başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy Note 8’e Ait Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı Akbank Hackathon Kayıtları Başladı! Yandex ve Google 29 Ekim’i Unutmadı! Facebook Lite, 500 Milyon İndirmeyi Aştı Facebook kripto para reklamlarını yasakladı The Walking Dead ve Fear TWD dizisi köprü kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır