PlayStation 5, 2020 yılından önce gelmeyebilir

Ana Sayfa » Gündem » PlayStation 5, 2020 yılından önce gelmeyebilir
PlayStation 5, 2020 yılından önce gelmeyebilir

PlayStation 5, parça üretiminden kaynaklı en erken 2020 yılında gelmesi bekleniyor.

Raporlara yola çıkacak olursak, Sony‘nin PlayStation 5‘inin en erken 2020’de gelmesi bekleniyor. Bu, bu yıl ya da hatta önümüzdeki yıl görmeyi umuyorsanız, hayal kırıklığına hazırlanın. Ancak, PS5‘in bazı bileşenlerinde üretimin başlamış olabileceği ve yükselebileceği görülüyor.

Raporlara göre PlayStation 5 en erken 2020 lansmanını işaret ediyor

Bu, AnandTech’in bir raporuna göre TSMC‘nin 7nm sürecini kullanarak çip üretimini başlatacağını bildiriyor. Bu işlemin, CPU’lar, GPU’lar, nöral ağ işlemcileri ve daha fazlası gibi çeşitli bileşenleri üretmek için kullanıldığı söyleniyor. Bu durum, bazılarının Sony ve PS5 konsolunu bir şekilde kapsayabileceğini düşünüyor.

Sony‘nin bir sonraki gen konsolunu geliştirmek için en son teknolojiyi kullanması olasılığı daha yüksek olsa da, muhtemelen daha yeni olacak. Ancak şuan için spekülasyonlardan bile yola çıkarsak tarih bile zor belirleniyorken donanımı hakkında bir bilgi edinmek veya tahminde bulunmak biraz zorlayıcı olacak.

Her halükarda şu an için konsol hakkında kısıtlı spekülasyonlar yapıyor. Bu yüzden pekte değeri olmamasıyla birlikte spekülatif bir bilgi için tahmin edilebilir bir tarih. Ama dediğimiz gibi, birden fazla rapor, en erken 2020 lansmanını işaret ediyor ve işlerde hala birkaç haber başlığı var.


PlayStation 5, 2020 yılından önce gelmeyebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amazon Türkiye’den Alımlar Gerçekleştirecek Ford Trucks, 4S Plaza yatırımlarına  Mardin ile devam ediyor YouTube gizli mod özelliğini test ediyor En güncel indirme merkezi: Paşaİndir Google’dan Yılbaşına Özel Doodle Mobil Oyun Geliri 11.9 Milyar Dolar Yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır