PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

Ana Sayfa » Spor - Oyun » PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak
PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak

PlayStation Plus yarından itibaren başlayarak bir hafta boyunca ücretsiz olacak.

Eğer denemek istediğiniz  PlayStation Plus‘a abone değil ve çok oyunculu PS4 oyunlarınız varsa bilgi almak için merakla beklediğiniz bir haber var. Fakat habere geçmeden ve sizleri fazla üzmek istemeden bu etkinliğinin bir hafta olması yanına sadece Kuzey Amerika ve Avrupa‘da gerçekleştirilecek( İstanbul‘un Avrupa yakasında kullanıcıları için bir fırsat ). Yarın başlayacak olan Sony, PlayStation Plus‘ı Kuzey Amerika‘daki ve Avrupa‘daki tüm PS4 sahipleri için ücretsiz hale getirecek. Bu promosyon bir hafta sürecek ve bu sayede kullanıcılar PlayStation Plus‘ı deneyerek bir hafta boyunca tanıma fırsatı tanıyacaklar. Bu sayede daha sonraki zamanlarda da taleplerin artırılması için kullanıcıların göz atmaları için şans tanınıyor olabilir.

Promosyondan yararlanabilmek için konum dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ama eğer bir hafta sonunda platformu beğenirseniz devam etmek adına bir bedel ödemeniz gerekecek.

Avrupa’da yaşıyorsanız, ücretsiz PlayStation Plus saatiniz 22 Şubat günü saat 10: 00’dan bu yana 26 Şubat’ta saat 23: 59’da biten Kuzey Amerika‘da yaşayanlara göre daha kısa olacaktır. Sony geçtiğimiz günlerde bir yıl PS Plus fiyatını 50 $ ‘dan 60 $‘ a yükseltti. Sony‘in buradaki asıl amacı bu platformu deneyemeyen kullanıcılar için şans vererek platformu bağımlılık hale getirmeyi planlıyor gibi gözüküyor.

 


PlayStation Plus Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mr. Robot 3. sezon başladı En iyi oyuncu laptopları listesi 2018 Facebook Adblock Yazılımlarına Savaş Açtı Facebook geçici olarak takipten çıkma özelliği test ediyor Rusya’da Microsoft Ürünlerine Savaş! Siri’ye Büyük Rakip: Alexa iPhone’larda Kullanıma Sunuldu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır