Popüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime Engellendi

Ana Sayfa » İnternet » Popüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime Engellendi
Popüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime Engellendi

Ülkemizde faaliyet gösteren popüler yabancı dizi sitelerine mahkeme kararıyla erişime kapatıldı.

Ülkemizde binlerce kişinin kullanmış olduğu, yabancı dizi siteleri, altyazılı hatta dublajlı olarak ta sunulmaya başladı. Bunun yanında binlerce kişinin yabancı dizi izlemesi Türkiye‘de popüler yabancı dizi izleme sitelerine günlük olarak bizler için dudak uçurtacak gelirler bile ediyorlardı. En büyük sorun ise Türkiye içerisinde bu tür yabancı dizileri sunmak için dizilerin haklarını satın alan TV servisleri, bir yandan Netflix, bu durumun mağduru diyebiliriz.

Mahkeme kararıyla, Türkiye‘deki popüler yabancı dizi izleme siteleri olan DiziMag, DiziLab, Yabancıdizi gibi bazı siteler mahkeme kararıyla erişime kapatıldı. Fakat saatler önce bazı yabancı dizi izleme sitelerine giriş yapılmıyorken, şuan giriş yapıldığını görüyoruz. Tahminimizce telif hakkı yemiş olduğu içerikleri kaldırarak bu durumdan kurtulmuş olabilirler. Daha öncede The Walking Dead için telif atılma hadiseleri yaşanmıştı fakat tam olarak bu durumun önüne geçildiğini göremedik.


Popüler Yabancı Dizi Siteleri Erişime Engellendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD ve birçok ülke 4G hızında Türkiye’nin gerisinde kaldı Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi Amazon Askeri Teknolojisinden Yararlanabilir Türkiye’nin İlk Bilimkurgu Temalı Web Dizisi :Kutu YouTube resmi sanatçı rozeti dağıtmaya başladı Google ve Xiaomi, Yeni Bir Android Telefon Üretebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır