Prenses Elif kimdir? Babası kim – nereli – ne kadar kazanıyor?

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Prenses Elif kimdir? Babası kim – nereli – ne kadar kazanıyor?
Prenses Elif kimdir? Babası kim – nereli – ne kadar kazanıyor?

YouTube‘da derin gezindiyseniz Prenses Elif adındaki hesabı göreceksiniz. Peki Prenses Elif ne kadar kazanıyor? Prenses Elif‘in babası kim? Diğer milyon aboneye sahip kanallara göre tanınmasa da aslında Türkiye‘nin en çok izlenen kanalı denilebilir.

Bu içerikte Prenses Elif, daha açıklayıcı olmak gerekirse ailesinin, kızının bir günde yapmış olduğu aktiviteleri video kaydına alarak editsiz bir şekilde YouTube‘a atarak çılgın paralar kazanan kanalı her ayrıntısıyla ele alıyoruz. Kanala yaklaşık 2 yılda 4 binden fazla video atıldığı ve 2 milyondan fazla abone elde ettiği ve 3 milyar üzerinde görüntüleme aldığı gözüküyor.

Prenses Elif kimdir?

Yaklaşık 7 yaşında olup bu yaşında ün kazanan Elif, ailesiyle birlikte Antalya‘da yaşamakta. Annesi bir Rus ve babası ise bir Türk olup kendisi de çok iyi derecede Rusça konuşuyor ve Türkçeye de iyi derecede hakim. Hatta Elif’in Rusça versiyonlu bir kanalıda yer almakta ve bu kanalda annesiyle aktiviteler yapsa da fazla bir video bulunmamakta. Kendisi şuan okul öncesi eğitim döneminde olup gününü genellikle farklı etkinliklerde ve bale üzerinde geçiriyor.  Ancak ailesinin her gün birkaç video atma tutumundan dolayı psikolojik bakımdan yıpranacağı kesin. Fakat şuan ki durumundan videolarında mutlu olduğu gözüküyor.

Prenses Elif’in babası kim?

Elif hakkında internette en çok aratılan ve merak edilen soru ise Elif’in babası kim? Yaklaşık 4 bin video yüklenmesine rağmen babasının yüzü hiçbir videoda gözükmemekte. İnternette yer alan bazı videolarda babası olduğu iddia edilse de videoda yer alan kişiler Elif’in dedesi, amcası gibi yakın akrabaları olduğu ortaya çıkıyor. Ancak babasının videolarda niye bu kadar gizlendiği akıllarda cevapsız kalan bir diğer soru.

Prenses Elif ne kadar kazanıyor?

Bildiğimiz üzere YouTube Türkiye üzerindeki kanalların ne kadar kazandığına dair kesin sonuç verebilecek bir sistem bulunmamakta. SocialBlade sitesindeki verilerin izlenme, abone grafikleri ne kadar doğruyu gösterse de kazanç konusunda sadece Amerika‘daki kullanıcıları doğru göstermekte. Ayrıca Türkiye‘deki kanallarla çalışan partner şirketleri bu kazançları da 3.kişilerden gizli bir şekilde saklıyor. Bu nedenle net bir rakam söylenemez. Ancak kanal aylık ortalama 150 milyon izlenme alıyor ve günde yaklaşık 12-15 dakikadan oluşan birkaç video atılıyor. Bunların sonucunda sponsorlukları da ele alırsak tahmini olarak aylık 100-200 bin TL arasında bir gelir kapısı oluştuğu söylenebilir.


Prenses Elif kimdir? Babası kim – nereli – ne kadar kazanıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

gürsel bilgin29 Temmuz 2018

elif benim adım tuğçe seni çok seviyorum ve izliyorum

gürsel bilgin29 Temmuz 2018

elif seni seviyorum

tina dutta03 Ekim 2018

yalancılar elifin babasını göstermiyorsunuz

ecrin aydın18 Haziran 2019

merhaba benim adım ecin vidyaların izliyarum

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Angelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk Dizisi En çok arızalanan telefon modelleri ortaya çıktı! işte o liste! Facebook Blue Whale Aramalarını Engelledi Apple Maps, kendi verilerini kullanarak haritaları yeniden hazırlıyor Google’ın 360 Derecelik Animasyon Filmi Oscar’a Aday Gösterildi Galaxy Note 7 Reklamları Kaldırılıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır