PUBG 100.000 kişiyi oyundan banlayacak

Ana Sayfa » Spor - Oyun » PUBG 100.000 kişiyi oyundan banlayacak
PUBG 100.000 kişiyi oyundan banlayacak

PlayerUnknown’un Battlegrounds (PUBG) arkasındaki ekip, veri kayıtlarının ve oyuncunun raporlarının incelenmesinden sonra geniş bir yasak dalgası getirecek. Oyuncular bir süredir hileleri şikayet ederek PUBG Corp‘un konuyla daha fazla ilgilenmesine yol açtı.

PUBG Corp, Steam Community sayfasında “Bu hafta, 10 milyon oyuncuya kapsamlı bir oyun incelemesi yaptık ve on milyonlarca veri günlüğünün analizini tamamladık” dedi. Paylaşımın devamında bu çalışma ile aldatmaca üzerine ile ilgili yeni örüntülerin 100.000‘den fazla örneğini tespit edebildiklerini söyledi. Dahasında bu oyuncular ile ilgili oyundan ödün verilmeyecek. Bu nedenle de uyarı gibi bir ödün verilmeden oyundan sınırsız uzaklaştırılacak. Paylaşımın devamında daha fazla dolandırıcı tespit etmek ve yasaklamak için yeni bir çözüm benimseye çalıştıklarını belirtiyor. Ayrıca kullanıcıların güvenini güçlendirmek için; güvenlik sistemlerini sürekli güçlendirdiklerini ve bazı ülkelerdeki araştırmacı yetkililerle birlikte dolandırıcıların geliştiricilerine ve distribütörlerine yasal işlemler önerdiklerini ortaya koyuyor. Bu sayede dolandırıcılık üzerine sanal bir oyunda olsa tolerans gösterilmeyip gerekli yasal işlemler gelecek zamanlarda da aktif hale gelebilecek.

PUBG oyun içi bazı sorunlar için de son sürat çalışıyor

Ekip ayrıca Death Cam ile ilgili bir problem tespit etti. Burada katiller silah geri tepmesi olmayan sahte raporlara neden olduğu gibi kurbanlarına baktılar. PUBG Corp bunun bir hata olduğunu ve mümkün olan en kısa sürede düzeltme sözü verdiğini söyledi.

Ayrıca paylaşımda gelecekte mavi bölgeyi değiştireceklerini söyledi. Oyunun orta-son bölümündeki mavi bölgelerin bekleme süresi azalacak ve bu bölgelerin küçülmesi için geçen süre biraz yavaşlayacaktır. Son mavi bölge de hasar artışı görecektir. Tüm değişiklikler test sunucusuna ekleniyor.


PUBG 100.000 kişiyi oyundan banlayacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Moto Z Geekbench’de Görüldü YouTube, Enes Batur’un kanalını kapatabilir Nokia Kişiye Özel 1Tbps Hızında İnternet Hizmeti Sunacak! Peggy Whitson Uzaya Gidecek Olan En Yaşlı Kadın Oldu AliExpress Türkiye Deposundan Alabileceğiniz 5 Telefon Intel’in eski CEO’su Paul Otellini öldü

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır