PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu

Ana Sayfa » Spor - Oyun » PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu
PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu

Çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu olan PUBG ( Playerunknow’s Battlegrounds ) Xbox One ve Xbox One X için duyuruldu.

Dün E3 fuarında canlı olarak oyunun yapımcısı Brendan Greene tarafından doğrulandı. Oyun bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülmüştü . Şu ana kadar yaklaşık 38 Milyon $ sattı. Kesinleşmese de oyunun yakın zamanda diğer platformlara da geleceği bekleniyor.

PUBG Oyununa Yeni Güncelleme Geldi

Oyunun performans ve sunucu sorunları için 8 Haziran da son güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile oyun sunucularındaki fizik motoru performansı geliştirildi. Yüksek miktarda veri gönderildiğinde karakterin durmasına yok açan bir sorun hafifletildi. Lobide istemci performansı geliştirilmiş bulunmakta. Ayrıca oynanışta envanteri açtıktan sonra silah değiştirildiğinde ekranın altında silah ikonunun çıkmamasına neden olan bir hata düzeltildi. Oynanıştaki başka bir sorun olan karakter zıpladığında serbest bakışın çalışmamasına neden olan  hata düzeltildi.


PUBG Oyunu Xbox One İçin Duyuruldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Sinan18 Ağustos 2017

Joystick de biraz zor oynanır PUBG ama genede idare eder bekliyoruz bakalım.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cem Korkmaz intihar ettti! Aziz Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl? Önemli iddia! Google Lens, OnePlus cihazlarına geçiş yapıyor Apple Watch ve iPhone İçin ElevationLab Yeni BatteryPro’yu Tanıttı Türk Telekom Selfy Mor XL tarifesi 10 GB internet paketi STM ve Turkcell Sanayide Dijital Dönüşüm için Güçlerini Birleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır