PUBG, Xbox One’da bir ayda 3 milyon oyuncuyu aştı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » PUBG, Xbox One’da bir ayda 3 milyon oyuncuyu aştı
PUBG, Xbox One’da bir ayda 3 milyon oyuncuyu aştı

PUBG (PlayerUnkown Battlegrounds), Xbox One platformunda kısa sürede 3 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı.

PlayerUnkown Battlegrounds, rekor kırmaya ve yenilerini bünyesine eklemeye devam ediyor. Çünkü hızla dünyadaki en popüler oyunlardan biri haline geldi. Xbox One için bir önizleme sürümü geçen ay yayınlandı ve Microsoft’un oyun konsolu üzerinde üç milyondan fazla oyuncu bir aydan fazla toplandı. PUBG‘ın Xbox One sürümünün geliştiricinin umabileceği kadar kusursuz şekilde gitmediği göz önüne alındığında, bu özellikle etkileyici. Sonra tekrar, oyun henüz önizleme sürümünden ayrılmadı.

PUBG  ilk iki gün içinde Xbox One’da bir milyondan fazla oyuncu elde etti

Microsoft‘taki oyun pazarlamacılığı GM‘de olan Aaron Greenberg, PlayerUnknown Battlegrounds’un Xbox One‘da üç milyon kullanıcıs olduğunu doğruladı. 2017 yılı sonunda bu kilometre taşına ulaşmıştı. Oyunun başlatılmasından sonraki ilk iki gün içinde Xbox One‘da bir milyondan fazla oyuncu çekmesi göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil.

Geçen ayın sonunda, Steam‘da oynayan aynı anda 3.106.358 oyuncunun giriş yapmasıyla birlikte çevrimiçi oyuncu sayısı rekorunu kırmış oldu. Oyun 12 Aralık‘ta Xbox Game Preview Programı aracılığıyla başlatıldı. O zamandan beri, Xbox One‘daki performansını artırmak için dört güncelleştirme zaten yayınlandı. Greenberg, oyuncuların önümüzdeki haftalarda daha fazla güncelleme görmeye devam edeceğini ve ek oyun optimizasyonunu ve yeni Miramar haritasını içerdiğini belirtti.


PUBG, Xbox One’da bir ayda 3 milyon oyuncuyu aştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Galaxy S10 modelinden yeni detaylar ortaya çıktı Facebook Kullanıcıları İstemediği Kategorideki Reklamları Engelleyebilecek GüestGo III ünlü Twitch oyuncularını ağırlayacak Ücretsiz Adli Bilişim Kampı Başvuruları Başladı Facebook kullanıcıların mesajları kaldırmasına izin verecek Snapchat, Hikayeler Arama Özelliği Ekledi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır