PUBG yılın en iyi oyunu ödülünü alabilecek mi?

Ana Sayfa » Spor - Oyun » PUBG yılın en iyi oyunu ödülünü alabilecek mi?
PUBG yılın en iyi oyunu ödülünü alabilecek mi?

PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds), sadece bu yılın değil geçtiğimiz yılların da en dikkat çekici oyunları arasında yer alıyor.

Kontrol edilen karakterin haritanın istenilen noktasına inmesi ile birlikte silah ve ekipman toplayarak amacın hayatta kalma olduğu bir oyun. Amaç, hayatta kalabilmek. Eğer hayatta kalan son kişi olursanız, oyunu da kazanmış oluyorsunuz. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve an itibarıyla Steam’de en çok tercih edilen yapım olan PUBG, henüz tam sürüm statüsünde değil. Erken Erişim Oyunu olarak oynanabiliyor. Yani geliştirilme süreci devam ediyor. Buna rağmen en iyi oyun olmaya aday!

Yılın En İyi Oyunu Olabilecek mi?

The Game Awards 2017 oylamalarında yılın en iyi oyunu seçilecek olan oyunların oylamaları yapılıyor.Yılın en iyi oyunları kategorisinde toplam 5 tane oyun yarışıyor.Bu 5 tane oyundan birisi ise PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) olmakla birlikte rakipleriyle kıyasıya bir yarış içerisine girmiş durumda.

Oyunun Üretici Yönetmeni Brendan “PlayerUnknown” Greene, bu konu hakkında IGN’e bir açıklama yaptı ve mütevazilik yaparak PUBG’nin yılın en iyi oyunu ödülünü alacağını düşünmediğini dile getirdi.

“Kişisel düşüncem, yılın en iyi oyunu ödülünü kazanmak istemem, ama tabii ki geliştirici takım için bu ödülü almak isterim. Bence bu yıl bizimkinden çok daha iyi oyunlar yapıldı. The Legend of Zelda ve Horizon Zero Dawn örneğin. Görsel tasarım ve hikaye anlatımı konularında kesinlikle sanat eserleri. Muhtemelen de onlardan biri kazanacaktır.”

PUBG Corp. CEO’su C.H. Kim ise, ödüllerle ya da ödülleri kimlerin hak ettikleriyle ilgilenmiyor ve şunları ekliyor: “Gerçekten ödüllerle ve kimlerin hak ettikleriyle ilgilenmiyoruz. Bunun yerine PC ve Xbox One X’e en iyi oynanış sistemini getirmeye odaklandık.”


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

PUBG yılın en iyi oyunu ödülünü alabilecek mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Sinan Duran12 Aralık 2017

Seçilmesi lazımdı bence bu kadar tutmuş ve beğenilmiş bir oyunun seçilmemesi kötü oldu.

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

iPhone Hacklemenin Yolu Bulundu Cingöz Recai Filminden İlk Teaser Yayınlandı ! Twitter eskiye dayanan tweetler için hesapları askıya alıyor Yeni Samsung Notebook 9 fiyatları açıklandı Facebook tüm gruplardan çıkma işlemi nasıl yapılır? Android 8.0, Moto X4 Android One Edition’a geldi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır