Razer Abyssus Essential bütçe oyuncu faresi tanıtıldı

Ana Sayfa » Spor - Oyun » Razer Abyssus Essential bütçe oyuncu faresi tanıtıldı
Razer Abyssus Essential bütçe oyuncu faresi tanıtıldı

Razer Abyssus Essential bütçe dostu oyuncu faresini tanıtıldı.

Oyun fareleri söz konusu olduğunda, Razer muhtemelen akla gelen bir şirket. Şirket, her türlü oyun ve ihtiyaç için tasarlanan çeşitli oyun farelerine ve ayrıca fiyat noktalarına sahip. Şimdi fiyat öncelikli bir şeyse, o zaman Razer‘ın Abyssus Essential oyun faresini ortaya çıkardığını öğrenmekten memnun olabilirsiniz.

Öncelikle Abyssus Essential‘ın hiçbir şekilde yeni bir oyuncu faresi olmadığını belirtmeliyiz. Bunun yerine, daha önce Çin’de başlatılan mevcut bir farenin Razer Jugan‘ın yeniden markalaştırılmasıdır. Ancak Razer, dünya çapında fareyi serbest bırakmaya karar verdi ve bu süreçte yeni bir isim verdi.

Razer Abyssus Essential, Chroma ile uyumlu olacak

Razer‘in de belirttiği gibi, Abyssus Essential ayrıca Razer Abyssus V2‘nin devamı niteliğindedir ve özellikler bakımından Razer Chroma ile birlikte gelecektir. Aynı zamanda oyundaki farklı olaylara tepki verebilen Chroma sistemi ile de iyi oynayacağı anlamına geliyor. Farenin sadece 50 $ olduğu gerçeği, bir bütçedeki oyuncuların bu ışık efektlerinin tadını çıkarmak için çok fazla harcamak zorunda kalmayacağı anlamına gelir.

Ayrıca, 7,200 DPI optik sensör olacak ve sola ya da sağ elini kullanan oyuncuların sorunsuzca kullanabilmelerine olanak tanıyacak çok yönlü bir form faktörüne sahip olacak. Bu, ilgilendiğiniz bir şeye benziyorsa, satın almak için Razer‘in web sitesine gidin.

İlginizi Çekebilir :  Far Cry 5, Steam üzerinde bazı ülkelerden kaldırıldı

Razer Abyssus Essential bütçe oyuncu faresi tanıtıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kingston 1TB ve 2TB USB Depolama Aygıtlarını Dağıtmaya Başladı Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi Google’a Bağlı Birim Verily, Doğaya 20 Milyon Sivrisinek Saldı Yahoo eSports Bir Yıl Aradan Sonra Kapanıyor Mozilla Logosunu Değiştirdi Sosyal medya kullanım istatistikleri – oranları 2018

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır