v Razer telefonuna ait görüntü internete sızdı - Webtakibi

Razer telefonuna ait görüntü internete sızdı

Ana Sayfa » Gündem » Razer telefonuna ait görüntü internete sızdı
Razer telefonuna ait görüntü internete sızdı

Razer geçtiğimiz aylardan bu yana akıllı telefonuyla ilgili bir çok bilginin ardından akıllı telefonunun görüntüsü internet ortamına sızdı.

Aylarca süren söylentilerin ardından firma ilk akıllı telefonunu kurdu, şirket çok uzun zaman önce ilk akıllı telefonunu geliştirdiğini doğruladı. Şirket, üretici konumunda olan Nextbit‘i satın almasının ardından söylentiler yoğunlaştı. Şirket şimdi Kasım ayında bu cihazı açacağı bir etkinlik planladı. Cihaz ilk deneyimlere rağmen başarılı, ancak Razer telefonunun canlı bir görüntüsü şu anda çevrimiçi olarak internet ortamına sızdırıldı. Yinede merak edenler için ufak bir araştırma sonucu daha fazla görüntüye erişebilirsiniz.

Şirketin CEO’su geçtiğimiz günlerde şirketin ilk telefonunda oldukça harika bir görünüm sergiledi, ancak tasarım konusunda çok fazla şey göstermedi. Şirket ayrıca ilk akıllı telefonuna dair özellikleri ve özellikleri hakkında bir ipucu da verdi.

Razer  yakın zaman için etkinlik planladı

Şirketin hayranları, oyun ürünleri için en iyi bilinen bir şirket olması nedeniyle, oyun odaklı bir akıllı telefon olmasını bekliyorlar. Razer telefonunun sözde canlı görüntüsü şimdi çevrimiçi sızdırılmış durumda. Cihazın tasarımı Nextbit Robin‘e benzemekle birlikte arkada iki kamera bulunduran sade bir tasarım görebiliyoruz.

Şuan telefona ait olduğu iddia edilen görüntünün gerçekliği tartışılmakla birlikte 1 Kasım‘da yapılması planlanan bir etkinliğini beklememiz gerekecek.


Razer telefonuna ait görüntü internete sızdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blue Origin, Nisan 2019’a kadar uzaya turist yollayacak Burnout Paradise Remastered versiyonu ile geri dönüyor Yeni iOS hatası birçok uygulamada erişimi devre dışı bırakıyor Note 5’e Android 7.0 Nougat Güncellemesini Geldi! Yeni Audi A7 19 Ekim’de Geliyor Samsung’dan modüler tasarıma sahip ArtPC serisi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır