Rihanna, Apple Music’te 2 milyar akışı geride bıraktı

Ana Sayfa » Sanat » Rihanna, Apple Music’te 2 milyar akışı geride bıraktı
Rihanna, Apple Music’te 2 milyar akışı geride bıraktı

Rihanna, Apple Music‘te 2 milyar akışı geride bırakan ilk kadın sanatçısı unvanını kazandı.

Rihanna, 2005 yılında 17 yaşındayken Aleyna Tilki gibi bir sahne patlamasından bu yana güzel kötü kızı sevmemiz onu her zaman patron yaptı. 30. doğum gününün onuruna, onun sert tarzı oyununa, muhteşem albüm sürümlerine, sıcak saç anlarına ve hepsine bir göz atıyoruz. Patron olmak için bize ilham veren bu güzel kötü kızı sevmemizin sebepleri. Ama dıştan sert gözükse de “Stay“gibi şarkılarında yaşamış olduğu kırgınlıkları yansıtarak içindeki yumuşak kadını temsil ediyordu. Rihanna, Jay-Z‘s etiketi Roc-A-Fella Records’a imzalandıktan sonra 2005’te müzik sahnesine çıktı. İlk single’ı “Pon De Replay” çıkarttı. Devamında 2000 yılların en çok dinlenen sanatçılarından oldu. Ancak şuan yeni şarkıları o kadar etki yaratmasa da yıllar öncesinin etkili sanatçılarından olmasıyla birlikte hala şarkıları dinleniyor ve kendisi yankı uyandırabiliyor.

Geçen yıl Rihanna, New Rules şarkıcısı Dua Lipa tarafından dövüldükten sonra Spotify‘da ikinci en çok kadın sanatçı seçildi. Duyuru, Rihanna‘nın kendi iç çamaşırı koleksiyonunu başlattığını söylediği söylentilerin ardından geldi. Bu aşamada herhangi bir resmi açıklama yapılmadan, WWD, pop kraliçe ile TechStyle arasında bir anlaşma yapıldığını ve bir yıldan fazla süredir projede çalıştıklarını iddia ediyor.

Rihanna sevincini Instagram üzerinden paylaştı

Paylaşmış olduğu videoda “Apple Music‘te dünya çapında 2 milyarı geçen ilk kadın sanatçı olduğumu öğrendiğimde” temsili olarak bir çocuğun dans videosunu yayınladı. Çılgınca dans eden çocuğun görüntüleriyle birlikte sevincini Instagram üzerinden gösterdi.

 

Apple Music, 8 Mart Perşembe günü Instagram‘da Uluslararası Kadınlar Günü için müzikte en çok izlenen 20 kadının listesini paylaştı. Rihanna en üst sıraya yerleşti. Onun arkasından Taylor Swift , Beyoncé ve Adele izledi.

 


Rihanna, Apple Music’te 2 milyar akışı geride bıraktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Microsoft ve Facebook’un denizaltı veri kablosu tamamlandı Qualcomm 103 milyar dolarlık teklifi reddetti Facebook Doğum Gününüzde Bağış Toplamanızı Sağlıyor E-Okul çöktü mü? E-Okul sistemine giriş yapma nasıl yapılır? Qualcomm, iPhone üretiminin yasaklanmasını istedi ABD’nin Dizüstü Bilgisayarları Yasaklamasının Asıl Sebebi Ortaya Çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır