Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi kim vurdu? Son durumu ne?

Ana Sayfa » Gündem » Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi kim vurdu? Son durumu ne?
Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi kim vurdu? Son durumu ne?

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi vuruldu. Yaşanan olayın ardından vatandaşlar internette Altuğ Verdi hakkında araştırma yapmaya başladı. Altuğ Verdi’nin vurulmasının ardından vatandaşlar Altuğ Verdi’yi kim vurdu sorusuna yanıt arıyor. Altuğ Verdi’nin son durumu ne sorusuyla ilgili detayları sizin için derledik.

ALTUĞ VERDİ’Yİ KİM VURDU?

2017’de Rize Emniyet Müdürü olarak görevlendirilen 1. Sınıf Emniyet Müdürü Altuğ Verdi bir polis memuru tarafından vuruldu. Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybetti.

RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ ALTUĞ VERDİ KİMDİR?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Altuğ VERDİ, 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur.

1989 yılında Polis Kolejinden, 1993 yılında Polis Akademisinden mezun olması akabinde, sırasıyla İstihbarat Daire Başkanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kudüs Başkonsolosluğu, Şırnak Emniyet Müdürlüğü, Adana Emniyet Müdürlüğü, Birleşmiş Milletler Kosova Barış Gücü, Birleşmiş Milletler Haiti Barış Gücü, Mersin Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Başbakanlık Koruma Dairesi Başkanlığında değişik rütbelerde görev yaptıktan sonra 28.12.2016 tarihinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmiştir.

Ayrıca, Sayın İl Emniyet Müdürümüz ülkemizi ABD ve Almanya başta olmak üzere birçok yabancı ülke nezdinde düzenlenen toplantı ve programlarda temsil etmiş olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sayın Müdürümüz, 19.08.2017 tarihli Resmi Gazete ’de yayınlanan ve 2017/348 sayılı Kararname ile Rize Emniyet Müdürü olarak atanmış olup, evli ve bir kız babasıdır.


Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’yi kim vurdu? Son durumu ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıfır Bir 5. sezon ne zaman başlayacak? Tarihi belli oldu mu? Facebook Messenger chatbox eklentisi hazırlıyor Yerli oyun Zula’nın internet sitesi hacklendi! Ünlü Şarkıcı Siri’yi Şikayet Etti! Kaspersky Lab siber güvenlik yarışması düzenliyor Enes Batur aylık izlenmede PewDiePie’yı büyük farkla geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır