Samsung Galaxy J7 Prime’a Android 7.0 Nougat Gelecek

Ana Sayfa » Gündem » Samsung Galaxy J7 Prime’a Android 7.0 Nougat Gelecek
Samsung Galaxy J7 Prime’a Android 7.0 Nougat Gelecek

Samsung Galaxy J7 Prime gelen güncelleme ile artık Android 7.0 Nougat‘a sahip.

Bu yıl Hindistan‘da başlatılan J7 Prime, şimdi Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile GFXBench kıyaslama web sitesinde görüldü. Samsung‘un belki de en son yazılımları test ettiğini ve kısa sürede cihaz için de aynı yazılımı test edebileceğini ima ediyor. Samsung Galaxy J7 Prime, orijinal olarak Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile 16GB ve 32GB dahili sürümlerde başlatıldı.

Galaxy  J7 Prime özellikleri;

J7 Prime, metal bir gövde ve 1920×1080 piksel çözünürlük ve Gorilla Glass 4 ile birlikte gelen 5.5 inç 2.5D cam ekrana sahip. Bu, 1.6 GHz işlemci ile güçlendiriliyor. 3GB RAM ve 16GB/32GB dahili depolama alanına sahip. 256 GB kapasiteye kadar bir mikro SD kart için genişletilebilir bir bellek yuvası bulunuyor. Akıllı telefon, Android 6.0 Marshmallow işletim sisteminde çalışıyor ve ayrıca evde düğmeye entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcı sunmakta.

Samsung Galaxy J7 Prime

Galaxy J7 Prime, 3300 mAh pil ve S Bike modu ile geliyor. S Bike modunu etkinleştirmek için tek yapmanız gereken, telefonla birlikte verilen bir NFC etiketini bisikletinizle takmanız. Bisikletinize binmeden hemen önce, kullanıcının S Bike modunu açacak NFC etiketi ile telefona yakınlaşması yeterlidir. Etkinleştirildiğinde, arayanlar, kişinin binmekte olduğunu gösteren bir mesaj duyar ve mesaj bırakabilirler.


Samsung Galaxy J7 Prime’a Android 7.0 Nougat Gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nike ve PlayStation oyuncu ayakkabısı üretti Cyanogen, Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı Destiny 2 Bu Yıl Piyasaya Sürülecek Yansıtıldığı Ortamı Dokunmatik Yapan Sony Xperia Projector En İyi Torrent Siteleri Dropbox halka arz edilmek üzere finansal dosyalarını paylaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır