Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Ana Sayfa » Gündem » Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 8 daha henüz çıkmamışken Samsung Galaxy S9 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Birçoğumuz bu duruma şaşırsa da daha Galaxy Note 8 çıkmayıp belli bir gerçekliğe kavuşmadan Galaxy S9 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmış durumda.

Samsung Galaxy S9 özellikleri

Koreli haber yayıncısı The Investor’a göre, Samsung Galaxy S9’un mevcut Galaxy S8 ile aynı ekran boyutuyla gelmesini beklediklerini açıkladı. Gelecekteki amiral gemi, 5.8 inçlik Super AMOLED ekrana sahip olacağı ve çerçevesiz ekran ile geleceği söyleniyor. Çerçevesiz ekran ile gelmesiyle birlikte edge kenar kenarda olacak. Ayrıca Çerçevesiz ekran olması home düğmesi olmadığı anlamına geliyor. Aynı şey S9+ için de geçerli olursa, S8 +’e 6.2 inç gibi gelecektir. Samsung Galaxy S9 ekranının çözünürlüğü henüz belirtilmedi, ancak geçerli modeldeki gibi en az 2K olmasını bekliyor. Elbette, Samsung’un 4K ve HDR’ye yükseltme şansı var. Fakat tahminler iyiye giderse şirketten yeni telefonu S9 için 4K rahatlıkla bekleyebiliriz, böyle bir dönemde rekabetler için geçerli makul bir özellik sayılır.

En önemli sorulara gelirsek ekrana gömülü bir parmak izi tarayıcısı Galaxy S9’da yer alacak mı? Bu soru için henüz görünürde patent yer almaması kötü bir durum. Birçok durumda şirketlerin patentleri ilgili ülkelerin Patent Endüstrisinde yayınlanıyor. Tüm akıllarda ekran boyutunun S9’da S8’de olduğu gibi aynı olmasını bekliyoruz. Ayrıca  çözünürlük için teknoloji çok farklı olabilir.

Samsung Galaxy S9 ve S9+ modellerinin 2018’de bu yılki S8’e benzer bir dönemde gelmesini bekleyin, yani Mayıs ayı civarına denk geliyor.


Samsung Galaxy S9 Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram’a Dünya Genelinde Erişim Sorunu Yaşanıyor Apple, MacOS’taki 32-Bit desteğini bitiriyor! 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yenilenebilir enerji kullanacak YouTube resmi sanatçı rozeti dağıtmaya başladı Ankara Üniversitesi Bilişim Günleri Yaklaşıyor! Suudi Arabistan internet üzerinden arama yasağını kaldırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır