Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak
Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak

Ortaya çıkan yeni raporlara göre Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak.

Bir süredir Samsung‘un çalışmalarında katlanabilir bir telefonu olduğunu biliyorduk. Ama tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği herkesin tahminidir. Geçen yılki bir söylenti, bu yıl başlatabileceğini öne sürdü. Ancak şimdi The Investor’dan gelen bir rapor, telefonun piyasaya sürülmesinin 2019‘da gerçekleşebileceğini açıkladı.

Rapora göre, şirket, tedarikçilerini bu yıl Kasım ayından itibaren gerekli bileşenleri tedarik etmeye hazır olmaları gerektiğini belirtti. Ayrıca, telefonun montajı üç ay sürdüğü için, önümüzdeki sene MWC 2019‘da açıklanabilir.

Samsung katlanabilir akıllı telefonları sınırlı sayıda üretilecek

Raporda, gelecek katlanabilir akıllı telefonun sınırlı bir çalıştırma cihazı olacağını belirten önceki bir söylentiyle de uyumlu olduğu görülüyor. Bu modelde Samsung, yalnızca telefonun pazarlanabilirliğini ölçmek için yalnızca 300.000 ile 500.000 adet ürün göndermeyi hedefliyor. Bu, şirketin amiral gemisi cep telefonları için genellikle gönderdiği 50 milyona karşılık geliyor.

Tasarımda ise, mevcut prototip bir tane dışarıda olmak üzere üç adet 3,5 inçlik ekran kullanıyor ve iki tanesi içeride 7 inçlik bir ekrana sahip olacak. Her halükarda, şu an için bir tuz tohumu ile al, ama burada bekleyenlerin hepsine değeceğini umuyoruz.


Samsung katlanabilir akıllı telefonları gelecek yıl tanıtılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple iOS 11.3 beta 4 yayınlandı, ayrıntılı tüm özellikleri! 7000 mAh Kapasiteli Bataryaya Sahip Telefon : Gionee M2017 Heryerde Bulamayacağınız Youtube’daki Gizli Özellikler Uzay Ülkesi Asgardia için Başvuru Nasıl Yapılır? Android O, Sistem Güncellemeleri Durdurmanıza İzin Verecek Apple Yeni Akıllı Klavye İçin Patent Başvurusu Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır