Samsung’un katlanabilir telefonu 2 bin dolara mal olabilir

Ana Sayfa » Gündem » Samsung’un katlanabilir telefonu 2 bin dolara mal olabilir
Samsung’un katlanabilir telefonu 2 bin dolara mal olabilir

Samsung‘un katlanabilir akıllı telefonları 2 bin dolara mal olabilir.

Bir süredir, Samsung‘un katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını duyuyoruz. Ekranı menteşeden ayıran bir kapaklı telefon ile karıştırılmaması gereken bu katlanabilir telefon, tüm telefonun ekranının ikiye katlanabileceği anlamına geliyor. Bu da kullanıcıların daha küçük bir cihaz olarak kullanma veya daha büyük bir cihaz olarak kullanma seçeneği anlamına gelir.

Kulağa ilginç geliyor, ama aynı zamanda pahalı da olabilir. Korea Times gazetesinden yapılan bir rapora göre, katlanabilir telefonun taşıyıcılar tarafından onaylanmadığı zaman 2.000 dolara mal olabileceği söylendi. Birçoğu iPhone X‘in 1000 dolarlık fiyat etiketine dayanarak, bu özel telefon için kimin 2,000 dolar ödemek isteyeceğini hayal etmek zor.

SAMSUNG’UN KATLANABİLİR TELEFONU SINIRLI SAYIDA ÜRETİLEBİLİR

Bunun neden bu kadar pahalı olabileceğinin olası nedenlerinden birisinin, akıllı cihazın sınırlı bir model olacağı bildirildiği için not edilmekte. Bu, şirketin yalnızca bu telefonlardan az sayıda üretmesi gerektiği anlamına geliyor, yani seri üretim fiyatlarına ulaşamayacakları anlamına geliyor.

Samsung katlanabilir telefon ne zaman tanıtılacak?

Ancak bu bilginin birinci ağızdan onay almadığı sürece spekülatif bir bili olarak ele almalıyız. Eğer bu katlanabilir cihazı kontrol etmek istiyorsanız, son duyumlara göre 2019’da yapılacak olan lansmanı beklemek zorundasınız.

İlginizi Çekebilir :  Tayland Sokaklarını Akıllı Yeleğe Sahip Köpekler Koruyacak

Samsung’un katlanabilir telefonu 2 bin dolara mal olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türk Telekom 30GB’a kadar ücretsiz internet dağıtıyor! Çocuklara Özel Arama Motoru Twitter’ın tweet fırtınası özelliği Android’e geldi ABD yeni iletişim uyduları hazırlıyor 5G’nin Yeni Logosu Belli Oldu Klavyede Bazı Tuşlarda Neden Kabartma Var ?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır