Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı

Ana Sayfa » Sinema » Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı
Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı

T-Mobile bir Galaxy S7 ve S7 Edge satın alımını teşvik etmek için yeni teklifler yayınlıyor. T-Mobile, Galaxy S7 veya S7 Edge alan ücretsiz bir yıllığına Netflix üyeliği kazanıyor. Standart üyelik aylık 30-40 tl arası olduğunu düşünürsek baya karlı bir durum söz konusu oluyor.

Galaxy S8‘in yakın zamanda piyasaya çıkmasıyla S7’nin satışının düşeceği korkusuyla böyle bir teklif sunuluyor gibi. İlgilenenler için 7 Şubat bu teklif için son gün. En geç 21 Şubat‘a kadar Samsung‘un  web sayfasında işlemleri halletmeniz gerekli.  Samsung‘un  web sayfasından bir yıllık Netflix için bir kod alıp üyeliğinizi aktifleştir meniz gerekiyor. Abonelik aynı anda iki cihazda Full HD içerik akışını sağlayan “2 Screen” planını da içeriyor. Galaxy S7 674 dolar iken Galaxy S7 Edge 780 dolar olarak T-Mobile‘de yer alıyor. Ayrıca taksit seçeneği de sunuyorlar. 

Yapılan ortaklıklar sonucu hem Samsung bu işte kampanya için yapılan ortaklıklar dışında iyi pay çıkartacak gibi. Son zamanlarda yaşamış olduğu kötü durumlardan gidişat yönüne göre düşmesinden dolayı iyi sayılmayan bir yola girmişti. Ayrıca Galaxy S8‘in çıkışından sonra Galaxy S7‘nin satışları düşeceği ayrı bir korku olarak yansımış olabilir.


Samsung Kullanıcılarına Ücretsiz Netflix Fırsatı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Wi-Fi Satışa Sunulacak Android 7.0 ile Gelecek Yenilikler Ve Güncelleme Gelecek Cihazlar Bilişim Vadisinde Son Durum Türkiye’nin İlk Yerli Elektrikli Otobüsü : Temsa Avenue EV Google Arama Motoru’nun Arayüzünü Değiştirdi! Türkiye’nin İlk Yazılım Teknoloji Lisesi: Kozmos Lisesi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır