Samsung QLED TV Standı Tasarlayanlara Ödül Verecek

Ana Sayfa » Gündem » Samsung QLED TV Standı Tasarlayanlara Ödül Verecek
Samsung QLED TV Standı Tasarlayanlara Ödül Verecek

Samsung‘un son dönemlerdeki gözdesi olan Samsung QLED TV‘ler diğer televizyonlara kıyas ile görüntü kaliteleriyle bir adım önde.Fakat Samsung bu televizyonların stantlarından pekte memnun değil.Bu neden ile standın yeniden tasarlanması için bir yarışma düzenleniyor.Ünlü tasarım dergisi Dezeen tarafından düzenlenen yarışma stant tasarlama konusunda başarılı kişilere yarışmaya katılma şansı veriyor.

Yarışmaya katılmak için profesyonel veya çok iyi bir tasarımcı olmaya gerek kalmıyor.Herkesin ücretsiz bir şekilde katıldığı yarışmaya katılabilmek için sadece birkaç küçük şartı yerine getirmek gerekiyor.Bu şartların en başında olan yaş şartı 18 ile sınırlandırılmış durumda.Ayrıca yapılan tasarımın İngilizce konuşan jüri karşısında İngilizce anlatım ile sunulması gerekiyor.

Başvuruların 1 Ağustos’ta sona ermesi ile birlikte listelerin 9 Ağustos tarihinde açıklanacağı belirtiliyor.Finalistlerin 21 Ağustos’ta açıklanacağı yarışmanın kazananının ise 8 Eylül tarihinde Deezen’de açıklanacağı ortaya sürüldü.

Yarışmanın Ödül Havuzu Oluşturuldu!

Samsung bu yarışma için toplamda 30 bin dolarlık ödül havuzu oluşturmuş durumda.Kazanan tasarımın sahibine 8 bin dolar ödül ve kalan 4 finalistin her birine ise 3 bin dolar verileceği öngörülüyor.Listeye girmeyi başaran 10 tasarımın sahiplerine ise bin dolar ödeneceği belirtiliyor.

Yarışmayla ilgili tüm detayları barındıran siteye buradan göz atabilirsiniz. Kayıtların kısa süre içerisinde biteceğini göz önüne alınırsa başvurmak isteyenlerin ellerini hızlı tutmaları gerekebilir.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samsung QLED TV Standı Tasarlayanlara Ödül Verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Panasonic Hareketli ve Akıllı Buzdolabını Tanıttı Apple Yeni iPhone 8 İçin Fiyat Belirledi Porsche 15 dakikalık Şarj Süresi İle Elektrikli Otomobil Sektörüne Hazırlanıyor Volkswagen elektrikli araba paylaşım hizmetini başlatacak Fotoğrafları İçin Bölgedeki İnterneti Kesti PlayerUnknown’s Battlegrounds – PUBG Sistem Gereksinimleri

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır