Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX

Ana Sayfa » Teknoloji » Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX
Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX

Apple tarafından çıkarılan AirPods yoğun talep görerek kendi alanında büyük bir başarıya imza atmıştı.Apple tarafından çıkarılan ürünler arasında en uygun olarak görülen AirPods, fiyatından dolayı yoğun ilgi görmüştü.Samsung‘da AirPods’a rakip olarak IconX adında kablosuz oldukça şık bir kulaklık çıkardı.

AirPods’a Rakip Olabilecek mi?

Bilindiği üzere Samsung tarafından çıkarılan sanal akıllı asistan Bixby, Amerika’da kullanıma sunuldu.Henüz yaygın olmayan akıllı asistanın bütün Samsung cihazlarında kullanılması bekleniyor.Yeni geliştirilen IconX modelinin ise tamamen Bixby odaklı çalışacağı söylentiler arasında.Tıpkı AirPods’da olduğu gibi akıllı asistan ile birçok özelli sesli komut aracılığı ile yönetilebilecek.Ayrıca yine sesli komut sayesinde istenilen kişilerin aranması,internet üzerinden aramalar yapılması benzeri özelliklerin olacağı da belirtiliyor.Cihaza gürültü engelleyici mikrofon getirileceği de söylentiler arasında yer alıyor.Bu sayede sesli komut aracılığı ile yapılanların daha kolay ve sorunsuz olacağı umuluyor.

Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung’un IconX adı ile tanıtacağı kulaklık şimdiden kullanıcıları heyecanlandırıyor.Kulaklığın Note 8 duyurusu ile kullanıcılara duyurulacağı tahminler arasında yer alıyor.

 


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samsung’dan AirPods’a Karşı Yeni Rakip : IconX - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

HBO, Westworld’ün 2.sezonuna ait yeni fragman yayınladı Twitter “@” Sembolünü Kaldırarak Hata Yaptı Steam’de Oyun Sunucuları Çöktü Mülteciler Java ve Veritabanı Eğitimi Alacak Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği’den Yeni Nesiller İçin: ”Yarını Kodlayanlar” Projesi Xiaomi Türkiye mağazası nerede? Xiaomi Türkiye satış noktaları

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır