Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby

Ana Sayfa » Yazılım » Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby
Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby

Samsung‘un yeni modeli olacak Galaxy S8‘de olacak önemli gelişmelerden birisi ise akıllı asistanı olacak ve ayrıca Siri‘ye yeni bir rakip olarak karışımıza çıkacak.

Samsung, son zamanlarda Note 7 sorunundan dolayı kötü bir dönem geçirdi. Gelecek yıl çıkaracakları Galaxy S8 için sağlam adımlar atmaya başladı ve kullanıcıya harika ötesi denebilecek bir telefonu sunacak. Bunlardan birisi ise Siri‘ye rahip olacak adı büyük ihtimalle Bixby olacak akıllı asistan için çalışmalara şimdiden başlandı.

Firma ilk adımlarını Viv Labs satın alarak hazırlıklara başladı diyebiliriz. Dikkat çeken durum ise Viv Labs‘in Siri‘yi ortaya çıkartan bir ekip olması.

26 Şubat 2017 tarihinde tanıtılacak olan Galaxy S8‘de yer alacak olan Bixby‘nin diğer Samsung ürünlerinde yer alması konuşulurken diğer yandan Türkçe dil desteği bulunacak mı ve hangi Samsung ürünleri kapsamında bu hizmet sunulacağı hakkında herhangi bir belirginlik kazanmış durumda değil. Şuan karşılaştırma yapmak için fazla detayı bulunmadığından şimdilik merakla bekliyoruz.

 

 

Samsung’un Akıllı Asistanın Adı Belli Oldu : Bixby - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sosyal Medya Bu Sefer Mark Zuckerberg’i ÖldürdüSamsung, Huawei’ye Ödeme YapacakDropbox ve Drive’a Erişim Engeli!Firefox OS, Geliştirilmesi SonlandırıldıTürkiye’de YouTube Erişimi SınırlandırıldıMicrosoft Edge Kullananlar Para Kazanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır