Scooby Doo Papa videoları sosyal medyayı kasıp kavuruyor

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Scooby Doo Papa videoları sosyal medyayı kasıp kavuruyor
Scooby Doo Papa videoları sosyal medyayı kasıp kavuruyor

Birkaç ay önce ortaya çıkan “Scooby Doo Papa” şarkısıyla beraber ortaya yeni bir challenge akımı çıktı.

Genç nesil sosyal medya üzerinde yapmış olduğu akımlarla eğlenmesini çok iyi başarıyor. Hem görsel içerikli, hem yazısal ve özellikle video içerikli olarak birçok akım ortaya çıkıyor. Hepsi bütün dünya için etkili olmasa da bazı kapışmalar küresel olarak ilgi görüyor. Geçtiğimiz yıla gidersek “Mannequin Challenge” çok etki oluşturmuştu. Özellikle tüm dünyada genel bakımından lise öğrencilerinin uzun bir süre devam ettirdiği bu akım yıla damgasını vuran içeriklerden olsa da bir süre sonra unutulmuştu. Mannequin Challenge‘ın ardından ortaya Nusret Gökçe’nin eti terbiye edip ve bir güzel hazırladıktan sonra tuz döküşü viral olmasıyla birlikte yıla damgasını vuranlardan oldu. Sporcusundan sanatçısına birçok kişi “Saltbae” akımına kapıldı. Saltabe sadece bununla kalmayıp YouTube Rewind 2017 videosunda da yer edindi.

Scooby Doo Papa Challenge’lar gün geçtikçe sayısını arttırıyor

Şimdi yeni trend olan challenge ise dans etme üzerine yer ediniyor. Genellikle dans eden kızlar ve nadiren de olsa erkeklerinde katılmış olduğu akımda müziğin ritmine uygun dans edildiği görülüyor. Aşağıdaki videoda Musical.ly kullanıcılarının yapmış olduğu “Scooby Doo Papa Challenge” videolarının birleşimini görüyoruz. İnternet ve YouTube üzerinde birçok video bulunmasıyla birlikte dünya trendlerinde yer edineceği tartışılır.

Pek eğlenceli gibi gözükmese de belli bir kısım için tatmin edici bir challenge denebilir. Ancak ömrü kısa gibi gözüktüğünden bir süre sonra eski trendi yok olmaya başlayacağından emin olabiliriz. Sonuç olarak eğlence bakımından pek tatmin edici olmasa da müziğin yapmış olduğu bağımlılıkla bir süre trend olacak kalacağı söylenebilir.


Scooby Doo Papa videoları sosyal medyayı kasıp kavuruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Turkcell’den Çanakkale’ye Mektuplar Projesi iPhone, en çok kullanılan fotoğraf kamerası seçildi Apple %100 yenilenebilir enerji ile çalıştıklarını açıkladı Alfa Romeo’nun Yeni Versiyon  Giulia’sı Cenevrede Tanıtılacak Selçuk Bayraktar kimdir? Babası kimdir? Nereli ve ne iş yapar? YouTube’da Sadece 7 Ayda En Çok İzlenen Video Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır