Sena Şener kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Ana Sayfa » Kim Kimdir » Sena Şener kimdir? Nereli ve kaç yaşında?
Sena Şener kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Bu içerikte Sena Şener kimdir? Nereli ve kaç yaşında? gibi soruları yanıtlayacağız. Eğer YouTube üzerinden müziklerini keşfetmiş iseniz uzun süre etkisinden çıkamayacaksınız. Melankolik şarkılarının yanında eşi benzeri olmayan sesi ve saçları hepimizi büyülüyor olmalı.

Şener’in genç yaşındaki bu kusursuz ses tonuyla bizleri büyülerken hiç kim olduğunu, nereli ve kaç yaşında gibi sorulara yanıt aramak istediniz mi? Büyük çoğunluğumuz keşfettiğimiz kişileri tanıma içgüdüsüyle internette araştırıyoruz. Hakkında sonuçlar azda olsa hakkında ulaştığımız bütün sonuçları aşağıda yer vermeye çalıştık.

Sena Şener kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

1998 yılında Gaziantep‘te doğan Şener, 8 yaşında İzmir‘e taşında. 9 yaşında gitar çalmaya başlamasıyla gelecekteki hayallerine adım atmaya başladı. Daha sonrasında babasının tayini ile İstanbul‘a taşınmış ve yaşantısına şuan da burada devam etmektir ve ayrıca aslen Kahramanmaraşlı olduğunu unutmamak gerek.

Sena Şener’in müzik serüveni nasıl başladı?

18 yaşında çıkardığı Self Control cover’ı ile tanınmaya başlayan Şener, Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan Bak Bana isimli tekli çalışması video klibi ile müzikseverlerin beğenisine sundu. Ayrıca kendine ait şarkılarından olan Sevmemeliyiz ile birlikte melankolik yönünü dahada vurguladı. Mahmut Orhan ile yapmış olduğu ortak çalışma sonucu Feel şarkısıyla birlikte YouTube üzerinde 340 milyon üzeri görüntülenme alarak eşsiz ses tonuyla ve klipteki İstanbul‘un eşsiz yerleriyle herkesi büyüledi.

Sena Şener eğitim hayatı ne durumda?

İnternet üzerinde yer alan tek bilgi Şener’in Koç Üniversitesi‘nde eğitim aldığı ve lisans mezunu olduğu yer almakta.

Sena Şener boyu ve kilosu nedir?

İnternet üzerinden araştırdığımızda “Sena Şener boyu kaç?“, “Sena Şener kilosu kaç?” gibi sonuçlar yer almamaktır. Bu nedenle bilinmemekte. Ancak bilgilerde güncellemeler olduğunda sayfada değişikler yapılacaktır.


Sena Şener kimdir? Nereli ve kaç yaşında? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

12-13-14 Aralık evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Samsung Çinli Otomotiv Firmasının Hissesini Alıyor İnstagram’a “Taslak Olarak Kaydetme” Özelliği Geldi! Kampüste Kariyer Şenliği Yarın Başlıyor Apple, yeni davada Samsung’dan 1 milyar dolar istiyor BDDK’nın İnternet Alışverişiyle İlgili Önemli Kararına Sayılı Günler Kaldı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır