Sıfır Bir 5. Sezon 4. Bölüm yayınlandı! Sıfır Bir son bölüm izle

Ana Sayfa » Sinema » Sıfır Bir 5. Sezon 4. Bölüm yayınlandı! Sıfır Bir son bölüm izle
Sıfır Bir 5. Sezon 4. Bölüm yayınlandı! Sıfır Bir son bölüm izle

Sıfır bir 5. sezon 4. bölüm yayınlandı. Adana’da çekilen dizinin son bölümü ekranlarda izleyici ile buluştu. Sıfır Bir 5. sezon 4. bölüm BluTV ile ekranlarda.

BluTV özel yapımı olan Sıfır Bir 5. sezonda izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Her hafta heyecanın dozu artıyor ve izleyiciler yeni bölümün yayınlanacağı günü iple çeker hale geliyor. Sıfır Bir yeni bölümde yine aksiyon izleyiciyle buluşuyor.

Sıfır Bir 5. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Geçtiğimiz hafta heyecanın hat safhada olduğu Sıfır Bir yeni bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına çekmeyi başaracak gibi gözüküyor. Kumarhane açma planını işleyişe koyan Gökhan’ın mahalle içerisinde ayrılıklara sebebiyet verdiği gözler önüne seriliyor.

Savaş cephesinde ise işler oldukça karıştı. Avukatının şikayeti üzerine denetime gelen müfettişlere hapishane müdürünün yaptığı işkence, tecavüz ve onaylanmayan davranışları anlattı. Dizinin ekrana gelen bölümünün son sahnesinde ise Savaş ve Azad’ın çıkan kavga esnasında hapishane müdürü ve gardiyanları öldürdüğünü izledik.

Necip, Nesih ve arkadaşlarına hapishaneden çıkış yolunu bildiğini söyledi. Ona inanan Nesih ve arkadaşları kaçış planını yaptılar ancak güvenilmez karakteriyle öne çıkan Necip ise kaçış planlarını gardiyanlara söyledi.

Sıfır Bir Yeni Bölüm (4. Sezon 5. Bölüm)

Sıfır Bir’in yeni bölümleri her hafta Perşembe günü 19.01 saatinde yayınlanmakta. Sıfır Bir’in son bölümünü (4. Sezon 5. Bölüm) BluTV ile izleyebilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıfır Bir 5. Sezon 4. Bölüm yayınlandı! Sıfır Bir son bölüm izle - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ford’un dış iskelet sistemi fabrika işçilerine yardımcı olacak Yeni Lenovo Oyun Laptobu CES 2017’de Duyuruldu Google, Widget Linkleri Konusunda Uyarıyor! Twitter, şiddet içerikli hesaplara karşı uygulamalarını başlattı Şuana Kadarki En Büyük Asteroid, Dünyaya Yaklaşıyor GameX 2017 Hakkında Detaylar Yayınlandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır