Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler Blu TV’ye akın etti

Ana Sayfa » Gündem » Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler Blu TV’ye akın etti
Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler Blu TV’ye akın etti

3. sezonu bugün saat 19.01 saatleri sırasında yayınlanacak olan Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler yoğunluk nedeniyle izlemekte sorun yaşadılar. 3. sezonda birçok yenilik ve daha profesyonel şekilde gelecek olan diziyi uzun zamandır sabırsızlık ile bekleyen hayranlar hayal kırıklığına uğradı. Saatlerin yaklaşması ile Blu TV platformuna ait siteye yoğunluk nedeniyle dizi istemek isteyenler ulaşamadılar. Bu nedenle birçok hayran büyük bir hayal kırıklığına uğrayarak sitem etti.

Daha önce 2 sezonu YouTube üzerinden yayınlayan dizi 3. sezon için Blu TV ile anlaşma sağladı. Adana’nın unutulan mahallelerinde geçen hayatı ve zorlukları anlatan dizi ilk yılında kısıtlı imkanlar ile çekilmesi rağmen büyük başarılar elde ederek yoğun rağbet görmüştü.

 

Sıfır Bir nasıl izlenir?

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 9.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.

3. sezonun ilk bölümünü izlemek için ve Blu TV adlı platformu incelemek için 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü inceleyebilirsiniz.


Ekleyen :Fahrettin KılıçTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıfır Bir dizisini izlemek isteyenler Blu TV’ye akın etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paul Doany kimdir? Nereli ve kaç yaşında? IOS için Google Haritalar önemli güncellemesini aldı Snapchat Reklamverenleri Uygulamasına Çekmeye Çalışıyor Fujitsu, Çalışanları İçin Yapay Zeka Üzerinde Çalışıyor Airbnb markalı apartmanlar gelecek yıl açılacak Çin’de 3 yıl içerisinde 13.000 site sansürlendi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır