Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz!

Ana Sayfa » Gündem » Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz!
Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz!

Snapchat bünyesine işe yarayacak iki yeni özellik ekledi.

Snapchat, kullanıcılara hikaye anlatımında daha fazla esneklik sağlamak için tasarlanmış iki yeni özellik duyurdu. Multi-Snap, aynı anda altı ardışık 10 saniyelik Snap kaydedebilmenizi sağlamakta. Bu sayede aynı anda maksimum altı olmak üzere 10 saniyelik video ekleye bileceksiniz. Paylaştığınızda ardı ardına 6 tane video sergileyecek. Bir diğer özellik ise Tint Fırçası tenekede neredeyse aynısını yapar. Fotoğraf çantalarınızda ki herhangi bir nesneye renk eklemek için, yeni Renk Tonu aracını seçin, düzenlemek istediğiniz alanın çevresindeki bir anahat izlemeniz ve daha sonra istediğiniz rengi seçmeniz yeterlidir. Basit bir anlatımla resimdeki bir nesneyi seçerek nesnenin tonunu ayarlayabiliriz.

Snapchat uygulamasına 2 yeni özellik saatler içerisinde kavuşacak

Tint Brush, Snapchat’e birtakım eğlence katmakta fakat Multi-Snap özelliği gerçekten yararlı görünüyor. Bir Video Kaydırma kaydı yapmak için çekme düğmesini basılı tutun ve diğerini sorunsuzca kaydetmek için 10 saniye sonra tutmaya devam edin. Bunu altı kata kadar yapabilirsiniz ve kullanmak istemediğiniz dizideki Snaps’leri silin. Her Snap, Hikayenize ayrı ayrı gönderilecek, ancak kronolojik sırayla görünecek. Daha uzun bir videoyu yani Snap’ler ardı ardına açılacağından 6 snap x 10 saniyeden maksimum 60 saniyelik bir video sunabileceksiniz.

Her iki özellik de yarın başlıyor, ancak Multi-Snap yalnızca iOS cihazlarında mevcut olacak, yani  Android kullanıcıları şimdilik Tint özelliği ile sunulacak.


Snapchat, Yeni Özelliği İle 60 Saniyelik Snap Çekebileceksiniz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Acer’in ürettiği ilk Chrome OS destekli tablet ortaya çıktı Mesajlaşma uygulaması Imo, 500 milyon yüklemeyi geçti Samsung 49 inç büyüklüğünde oyun monitörü yaptı Apple, Bose SoundLink Micro hoparlörünü satışta sundu Güne Başlamanın En Huzurlu Yolu : Sleep as Anroid Note 5 (Wipe) Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır ?

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır