Snapchat Zaman Sınırlamasını Kaldırdı

Ana Sayfa » Gündem » Snapchat Zaman Sınırlamasını Kaldırdı
Snapchat Zaman Sınırlamasını Kaldırdı

Snapchat, bugün paylaşmış olduğu blog yazısında açıklamış olduğu özellikle yeni güncellemeyle büyük bir sürpriz getirdi.

Aylar önce sosyal medya platformunu satın alamayan Facebook, buna karşı olarak iddialı yollara başvurdu. Gerçek odur ki, kopyalamış olduğu özelliklerin kullanımına bakılacak olursak satın alamadığı platforma aktiflik olarak büyük bir fark atmış durumda. Facebook ilk olarak İnstagram, daha sonra Facebook ve Whatsapp‘a getirmiş olduğu özellik ile gövde gösterişini gerçekleştirerek satın alacağı şirketi gözden çıkarttı.

Snapchat’e Gelen Yeni Özellik Neler Sağlıyor?

Hal böyle olunca sosyal medya platformu, kendi platformundaki kullanım oranın azalması ile hemen harekete geçerek rakibine özellik bakımında fark atmak için harekete geçti. Harekete geçmesiyle bugün, yeni özelliği kullanıcılara duyurdu. Gelen yeni özellik ile artık 1-10 saniye arası hikaye paylaşma zorunluluğu kalktı.

Artık kullanıcılar isterlerse sonsuz bir video dizisi göndermeye izin veriyor. Aynı özellik, fotoğraflar için de geçerlidir. Sınırsız kapaklar, bir fotoğrafı dokunana kadar arkadaşınızın ekranında tutar. Ardından, standart her zamanki gibi siler.

Snapchatters emoji ile çizebilir veya Photoshop‘ta klon baskısı veya iyileştirme fırça aracına benzer şekilde çalışacak gibi görünen sihirli bir silgi aracını kullanabilirsiniz. Bir seçim temizlenirken, uygulama boş alanı arka plan doldurmayla değiştirir.

 


Snapchat Zaman Sınırlamasını Kaldırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İZBAN işçileri ne kadar maaş alıyor? Aldığı maaş ne kadar? Instagram’da an itibariyle erişim sorunu yaşanıyor Facebook Akıllı Modüler Telefon Üretebilir Airbnb, İş Seyahati İçin Yeni Bir Arama Filtresi Ekliyor Yazılımcılar “İyilik İçin Java” Etkinliğinde Bir Araya Gelecek YouTube Türkiye’de 2018 yılının en çok kazanan 10 kanalı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır