Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü: Spectacles

Ana Sayfa » Teknoloji » Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü: Spectacles
Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü: Spectacles

Son zamanla popülerliği çok hızlı şekilde artan Snapchat‘in artık kendine özel bir gözlük üretecek.

 

Snapchat son günlerde üzerinde çalışmış olduğu ” Spectacles ” adındaki gözlüğünü duyurdu. En çarpıcı özelliklerinden birisi ise bir çok telefonda ( bazı yeni telefon modelleri hariç ) 115 derecelik veya üstü kamera lensine sahip değilken Snapchat‘in üretmiş olduğu “Spectacles” gözlüğü tam 115 derecelik kamera lensine sahip. Ayrıca diğer bir önemli nokta ise bu gözlüğün 10 saniye kadar çektiği video görüntülerini kablosuz bağlantı üzerinden telefonunuza aktarması ayrı bir özellik katmakta.

Spactacles adındaki gözlüğün sunulacağı hakkında herhangi bir tarih verilmese de 1-2 ay içerisinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Spactacles belirlenen fiyatı ise 129 dolar olmak üzere satışa çıkacak. Ne yazık ki Snapchat‘ın CEO‘su Evan Siegal‘ın açıklamasına göre gözlükler sınırlı sayıda üretileceğini belirtti. Zaten bir çok insanda herkesin tercih etmeyeceğini düşünerek sınırla sayıda bir üretim gerçekleştirir, zarara uğramak istemez.

Bir diğer önemli gelişme ise Snapcat‘in, adındaki ” chat ” kısmını kaldırarak ” Snap Inc. ” olarak adı geçecek.

 

Snapchat’ten Kameralı Güneş Gözlüğü: Spectacles - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IPhone 8’in Arka Kasasının Görüntüleri Sosyal Medyaya SızdırıldıWhatsApp’a Gelecek Harika Yeni Özellikler Ortaya ÇıktıNokia P1’in MWC 2017’de Lansmanı YapılacakSpotify 2016 Özetini YayımladıAngelina Jolie ile Cristiano Ronaldo’nun Yer Alacağı Türk DizisiSnapchat, Hikayeler Arama Özelliği Ekledi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır