Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında Geliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında Geliyor
Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında Geliyor

Sony, desteklenen Android TV‘leri için Nougat‘ın sürümünü hazırlıyor.

Yeni bir habere göre Sony, desteklenen Android TV‘leri için Nougat‘ın sürümünü hazırlamakla uğraşıyor. Haberde yer alan bilgiye göre şirketin bazı Android TV sahiplerini bilgilendirdiği bir güncelleştirme bulunuyor.  Değişiklik günlüğünde Nougat‘tan açıkça bahsetmiyor, fakat yalnızca Android 7.0 sürümüne özel olarak ekleneceği bazı özellikler getiriyor.

Sony, Güncellemeyi ne zaman sunacak?

Firmanın bu güncellemeyi uyumlu akıllı TV’ler için ne zaman yayınlanacağı hakkında bilgi yer almıyor. Ancak kullanıcılara güncellemenin sunulması Mayıs ayından sonra belli bir noktada başlayacağından bahsediyor, bu nedenle Sony‘nin desteklenen akıllı TV’ler için Nougat güncellemesinin gelmesi birkaç hafta sürebilir.

Gelen güncelleme ile ne tür özellikler gelecek?

Haberde yer alan bilgilere göre bazı özelliklerin geleceğinden söz edilmiş. Haberde yer alan bilgiler doğrultusunda bazı özellikleri inceleyecek olursak; tarama yaparken izlemeye devam edebilme özelliği, aynı anda uygulama kullanımı olan picture-in-picture modu ve daha fazlası gibi Nougat‘ın bir parçası olan paketten bahsedilmektedir.

Yapılan bu bildirim sonrası güncellemenin  Android 7.0 Nougat olduğu açıkça ortaya çıktı. Ayrıca firma, Ocak ayında Tüketici Elektroniği Fuarı 2017‘de bu yıl büyük bir güncelleme yayınlayacağını söyledi.


Sony Android TV Nougat Güncellemesi Yakında Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

PUBG mobil çıktı! Android ve iOS cihazlara nasıl indirilir? Yerli Hacker Filmi : Tehdit: Siber Çöküş Çok Yakında! Google Al mevcuttan daha iyisi olacak yapay zekayı kuruyor Canon yüksek kaliteli aynasız kamera için planları onayladı DJI Phantom 5, değiştirilebilir lens kamera özelliğiyle gelebilir Mr.Robot Emmy Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterildi

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır