Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin!

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin!
Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin!

Emniyet Genel Müdürlüğü, terör ve terör destekçileri için açmış olduğu iletişim adresleri hala aktif bulunuyor.

Dün gece İstanbul‘dan gelen yürekleri burkan acı bir haberle 7’si sivil, 30’u polis olmak üzere 38 kişinin şehit olduğunu, 155 kişinin de tedavi sürecinde olan hain saldırıyı destekleyenleri veya terör propagandasında bulunan karaktersizleri Emniyet Genel Müdürlüğü‘nün daha önceden başlatmış olduğu Siber birimine bildirerek destek olabiliriz.

Facebook, Twitter, İnstagram gibi daha bir çok sosyal medya platformlarında herhangi bir terör desteği içeren, terör propagandası yapan yada bir terörist siber@egm.gov.trsiber.onleme.arastirma@egm.gov.tr, siber.ankara@egm.gov.tr ve siber.istanbul@egm.gov.tr adreslerinden birine yada hepsine de göndererek ( içerisinde terörist veya terörist propagandası yapan kişinin sosyal medya hesabının linki, ekran görüntüsü gibi içerikler yollarsanız işleri dahada kolaylaştırırsınız) Emniyet Genel Müdürlüğü‘ne şikayette bulunabilirsiniz.


Sosyal Medyadaki Terör Destekçilerini Şikayet Edin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Instagram geçiçi olarak engellendin sorunu nasıl çözülür? Wi-Fi den 100 Kat Daha Hızlı Li-Fi Facebook, TV Uygulaması Üzerinde Çalışıyor İnstagram Fotoğraf Albümünü Test Ediyor En iyi Bluetooth kulaklıklar 2018 Orkun Işıtmak Binlerce Abone Kaybetmeye Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır