SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı

Ana Sayfa » Teknoloji » SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı
SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı

Hijyen konusuna dikkat eden ancak temizleme konusunda hassas olan kişiler için SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı.

Özellikle tuvaletinizin temizlenmesinden hoşlanmıyorsanız, yeni çıkan teknoloji ürün olan tuvalet temizleme robotuna bırakmalısınız. Birçoğumuzun tuvalet hijyenine önem verdiğini biliyoruz ancak bu hijyeni uygulama sırasında bazı problemlerle karşılaşabiliyoruz. İğrenme gibi problemlerden ötürü temizlemede kullandığımız bazı kimyasal maddelerin çevreye saçmış olduğu koku kansere kadar birçok kötü yola sebebiyet verebiliyor. SpinX tuvalet temizleme robotu işi 90 saniyede tamamlamayı vaat ediyor, elinizi kirletmenize gerek kalmadan normal temizleme koşullarına göre kat be kat daha hijyenik bir temizleme sağlıyor.

Teknolojik ürün, üretimdeki tek otomatik tuvalet temizleme robotu olduğu iddia edilmektedir. Birçoğunun, yapmayı sevmediği pek çok şeyden hoşnut olmayan bir çözüm sunar.

SpinX nasıl çalışmakta?

Zeminin tozunu alan robotlar çok yaygındır, daha doğrusu elektrikli süpürgeden çim biçme makinesine kadar pek çok teknolojik ürün günümüze ulaştı. Ancak tuvalet temizlemede henüz teknolojik bir alet ortaya çıkmadı diyebiliriz. SpinX‘in arkasındaki fikir budur. Robotik fırçası, iç kısmı temizler ve sonra kendisini bir jet akışı ve sabunla yıkar. Fırça, daha sonra bölmesine gizlenmeden önce hızlı bir bükülme hareketiyle kurutulur.

SpinX fiyatı nedir ve nasıl alınır?

Şarj ile çalışan teknolojik ürün, 30 kere kullanım ömrü tanımaktadır. Daha sonrasında tekrar kullanım için şarj olması gerekmekte. Ürün, Kickstarter’da bulunan bazı özel projelerden birisi olmakla birlikte 199 dolar ile Haziran 2018’de teslimatın gerçekleştirilmesi bekleniyor.


SpinX adında tuvalet temizleme robotu yapıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sony Ailesi İçin Nougat Güncellemesi Geçici Olarak Geri Çekildi TİB Kapatıldı! Ücretsiz Call of Duty: Infinite Warfare geliyor ! Facebook Messenger’a Filtre Özelliği Getirdi Final Fantasy XV Çıkış Tarihi Ertelendi Samsung’un katlanabilir telefonu 2 bin dolara mal olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Webtakibi - Tüm Hakları Saklıdır